Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki takarító...

Van itt olyan, aki takarító (volt) a Tesco áruházban? Milyen munka, melyik műszak és mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés
Azt halottam, hogy legyen az bármelyik Tesco áruház, mindehol lemézik az embert és hát elég csúnyán beszélnek vele...
2011. jún. 6. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Halál komolyan,de a takarítókat becsülik meg a legjobban az alsó kategóriás dolgozók közül!
2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

3 műszak van! Talán 480 - as órabérrel de ezt ne vedd tutira.

Ha jó csapatot fogsz ki nem gázos viszont tényleg elég keményen kell dolgozni.

2011. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogy kell keményen dolgozni.A tescos dolgozóknak 8és fél óra a munkaidő(fél óra a szünet).A takarítóknak 8óra,ebben benne van 45!!!perc szünet nekik,és a műszak végén kb 40-45percet meg bent ülnek a raktárukban,és beszélgetnek.Addigra kész vannak a dolgukkal.
2011. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Szia

Vidéken 3 müszak van, a reggelesek-délutánosok netto 60000-66000 ftot kapnak. Az éjszakások 73000-80000 ft között. 8 órás munkarend, 2x 15 perc szünet (amit nem kell ledolgozni). Az en tapaszalataim alapjan nem nezik le az embert, de viszont rengeteg munka van. Napi szinten Friss, kassza sor, vasarloi wc, uvegvisszavalto, parkolo, uzletsor, szemelyzeti wc, oltozok, parkolo, cukraszsa, pekseg ( nalunk minden hetfol pekseg nagytakaritas) cukraszda, ott is van nagytakaritas, raktarban a huttok, halrlokeszito, fuga feherites, padozat feherites stb.... marha sok ez mind a delutanos szake.

2011. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Látom nagyon jártas vagy a témában. Meyik műszakban és melyik Tescoban dolgozol? Én is takarító vok az éjszakai műszakban, vidéken és dettó ugyan ez a rutin nekünk is. MInden hétfőn pékség nagytakarítás, amit mindenki, ahogy én is a hátunk közepére kívánunk. Általban a kassasoron és a személyzeti részen vagyok. Igen gazad van, nagyon sok a munka, főleg az éjszakai műszakban, egészen más jellegű takarítás zajlik. Nem lenne semmi gond ezzel, ha csak a rutin lenne, de melette vannak a nex teppek(plusz feladatok)+ a pékség nagytakarítás.És a északai csop vezető is utálatos, borzasztó a modora, szeret utasítani, az nem is lenne gond, mert ez a feladata, de azért mindennek van határa és ő nem tudja hol van.

Es prsze a fizetés, a takaírtzó cég, ahogy tud spórol rajtunk. Kevesen vagyun, de nagyok az elvárásai, idő meg nincs rá. Ráadásul nekünk éjszakásoknak nem az 50%-os éjszakai pótlékot fizeti, hanem a 30%-ot, ami a délutános műszakot illentné meg, nekik meg semmi nem jár. Már ezért is unkaügyi bírósághoz lehetne fordulni. Örül az ember, ha megkapja a 72.ezer forintot, nemhogy a 80-at, pedig kb annyit kellene kapnunk. Nem is beszélbe a tescos biztosági előírásokról. Komolyan mondom nevetséges, hogy a alalmazottakból nézik ki,azt, hogy esetleg lopni akar, holott a kedves vásárlók(tisztelet a kivételnek)napi szinten meglopja a tescot.

Na meg arról nem is beszélve, hogy a mi üzletünkben rovartól és rágcsálótól kezdve minden van. Egerek a raktárban, volt is kint az ANTSZ, és a pékségben találkoztam tücskkel, de vannak pókok ja és csótány. Csótányt láttam a takarító helyiségben. Ha egy van, akkor több is, és a csótány fertőzésveszélyt jelent. Basszus ha ezt tudnák a vásárlók és az ANTSZ.

2011. jún. 14. 13:00
 6/11 anonim válasza:
100%
a tescosok megbecsülik a takaritók munkáját - már akik rendesen takaritanak - de a saját kollegák és főnökök már nem igy gondolkodnak. hülyének néznek,mert takaritónak jelentkeztél.Külsős cégek takaritanak a tescokban. Nem akarok konkrét tescot emliteni, de van egy hely ahova nem ajánlom senkinek,hogy ott dolgozzon. A főnök egy tetű, kikésziti az embert.
2011. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%

én véletlen keveredtem erre az oldalra. Nekem más jellegű észrevételem van a tesco takaritással.

A Vecsési tesco-ban- oda járok a legtöbbszőr,szinte minden nap - a női wc-ben féri takaritó dolgozik. Már többször szoltam neki,hogy menjen ki,mikor a wc-t használom, de durván rámszólt,hogy neki itt dolga van és nem megy ki.

Mondjuk már az arcáról is lerí az értelem......

legközelebb, ha bemegyek és ott lesz elolvasom a nevét, ha lesz rajta kitüző és panaszt fogok tenni ellene. De ha nem tudom leolvasni a nevét kérni fogok valami főnököt és panaszt teszek emberünk ellen. Kis alacsony sovány bajuszos, aki rá ismer irjon.

2011. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nos részben neked, részben a férfi takarítónak van igaza. Ha a vásárlói mosdó takarítás alatt áll, a takarító kiküldheti a vásárlót a mosdóból.Ezt tudom, éjszakai műszakban dolgoztam, és mikor a vásárlói mosdókat takarítottam lezártam a wc-ket és szépen udvariasan kiküldtem a vásárlót, vagyis átirányítottam a mozgáskorlátozott wc-be. Viszont a takarítónak meg szépen,udvariasan kellene szólnia a vásárlókhoz. Ha takarítsák a mosdókat, használd a mozgás korlátozozz wc-t.
2011. júl. 12. 17:54
 9/11 anonim válasza:
100%

Lehetséges,hogy felfedje magát az aki a vecsési wc. takaritására irt kommentet.

Nagyon nagy forgalmu wc van ott, van,hogy az emberektől moccanni sem lehet. A mozgássérültben nem fér be mindenki,amig takaritanak. Vannak esetek, amikor sürgős a wc-re menni az embernek, furcsa lenne, ha arra várnék,hogy a takaritó felmosson stb. és várjam,hogy megszáradjon a kő.

elvégre ő van a vevőkért és nem forditva.

2011. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
az előzőekhez tartozik,hogy természetesen a vecsési tesco wc-jéről van szó
2011. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!