Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyárra ki szeretnék menni kb...

Nyárra ki szeretnék menni kb 2 hónapra külföldre animátorkodni. Az a baj, hogy az utazási irodáknál mind min.20 éveseket keresnek, én meg 18 leszek. Melyik irodánál lenne lehetőségem jelentkezni animátori munkára?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, már te is 20 leszel, nem mostanában írtad ki a kérdést:)

Én jövő év elején szeretnék kimenni, 20 leszek szintén és a hotelanimation.hu szimpi oldal, de még én sem tudom, kikkel megyek.

2010. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha még aktuális vmelyikőtöknek akkor írjatok privit, mert én is ezen fáradozom most,hogy kimehessek!!!
2011. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az említett hotelanimation.hu-val nekem azért fenntartásaim vannak, mert címet nem adtak meg. Márpedig ha külföldre készülök, az alap, hogy biztonságban legyek, és megbízható legyen a cég, aki kiközvetít.

Egyébként én is animátor munkákat nézegetek, ha valaki tud valamit, írjon privátban! Köszi! :)

2011. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pedig velük mentem, és teljesen korrektek! Milyen címre lettél volna kíváncsi?

Ők csak közvetítenek, szóval a konkrétumokat mindig a kinti cégtől fogod megkapni.

Náluk azért általában vannak lehetőségek, szerintem érdemes felvenni velük a kapcsolatot.

Hogyha semmiképp nem velük mennél, akkor pedig angolul keress rá googleban az animátorkodásra, én már úgyis sokat találtam, annyi a különbség, hogy akkor neked kell lebeszélni a dolgokat a kinti céggel. (Tény, hogy nálam annak ellenére, hogy a hotel animation-nel beszéltem, nekem kellett mindent lekommunikálnom a kintiekkel...:))

2011. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!