Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írna nekem valaki otthoni...

Írna nekem valaki otthoni munkát? Pl: gépelés, vagy valami olyat ami nem átverés, hanem tényleg fizetnek. Diák vagyok, csak az a baj, h errefelé nem nagyon akad diákmunka sajnos:S

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennél meg az a baj hogy nincs normális internetes munka, különben már kb mindenki azt csinálná..esetleg a PTC, de abba is csak akkor van siker ha befektetsz egy jó oldalra ami remélhetőleg nem megy át csalóba.
2011. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát otthoni meló is csak úgy akad az embernek amiért fizetnek ha ismerős/barát intéz neki.

Én ékszereket csinálok otthon.Megkapom a hozzávalókat,a sablonokat,és meg van adva,hogy milyen ékszert csináljak.Szépen megfizetnek,csak amióta kaptam rendes 8 órás melót,már nem nagyon van időm befejezni az ékszereket.De én is barát segítségével szereztem.

Régen próbálkoztam újságban feladott otthoni melókkal,de mind átverés volt.

Esetleg nem tudsz ott helyben valami melót magadnak? Felkeresel pár szomszédot,hogy vállalsz kerti munkát,vagy kutyasétáltatást,vagy nagy bevásárlást,vasalást,nagy takarítást,ablakpucolást.Hátha bejön

2011. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mitől otthoni számodra egy munka? Azt jelenti, hogy nem mozdulsz ki otthonról?
2011. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. jún. 14. 20:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, láttam a neten olyan hirdetéseket, hogy számítógép és internet kell hozzá, de nem tudom h átverés-e vagy sem:S
2011. jún. 14. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:

azokat felejtsd el amikor azt írják,hogy számítógép és internet kell.Azok mind átverősek.Ha azt olvasod,hogy emaileket kell küldeni,és ezért fizetnek,az is kamu..Miért fizetne bárki is pár gombnyomásért amit ő maga is megtudna tenni? Ha meg számítógépes melót ajánlanak,és nem várnak el el semmi szakmai gyakorlatot,akkor megint kamu..A borítékolási melókat sem érdemes megpályázni,mert az is ráfizetés lenne..

Összességében azok a másodállások ahol úgy kezdik a tájékoztatást,hogy fizess 600 forintot azt rögtön hanyagold.Először csak 600 forintot kérnek,majd 2000 forintot,majd több ezret,és még mindig nem dolgozol,és nem neked fizetnek..

2011. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

már kaptam olyan levelet, h fizessek 600Ft-ot majd küldik email-ben a feladatokat, de ilyet nem csinálok

köszi:)

2011. jún. 14. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Az tényleg átverés. Pontosabban pilótajáték. A feladat az lett volna, hogy ugyanezt az emailt küldd tovább :)


Otthoni munkát éppúgy lesz nehéz találnod, mint bármilyen munkát, ha állást keresel. Ha viszont te kitalálod, mi hasznosat tudnál csinálni, el tudod kezdeni keresni azokat, akik a munkád eredményét megveszik tőled. Ne mástól várd el, hogy munkát adjon neked!

2011. jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A második hozzászóló! Az ékszerkészítés érdekelne engem. Tudnál nekem valamit mondani róla? Csinálod még? Lehet e csatlakozni? Kell e fizetni? Mennyit lehet keresni?
2013. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!