Samsung galaxi mini?

Figyelt kérdés
a galaxy mini tudomásom szerint 240 x 320 as felbontásu.. ha játékot szeretnék felrakni rá ez nem befojásolja ?? ugy értem hogy most van egy jart futato hagyományos samsungom és ugyebár a jar kiterjesztésnél szamit a kijelzö mérete... pl ha van egy 176x220 as játékom azt nem tehetem fel egy 240x320 telora, vagyis feltehetem de nem lesz a játék full képernyön... most szeretnék váltani telefont csak nem tudom hogy az androidnál ez hogyan müködik... és a galaxy minivel kaptam egy jo ajánlatot! és nem tudom h meg e vegyem! mert szeretnék mindenféle képpen egy androidos telefont de igazábol nem értem hogy pl eg samsung galaxy s en futo játék is elindul a galaxy minin?? mert ugyebár ott 480x800 a felbomtás ha jol tudom.. még egy kérdés, ha a felbontás netán nem számitana, egy komolyabb játék pl:NFS Shift, modern combat 2, gangstar west coast hustle, Dungeon Hunter ilyenek elindulnak a minin?????? köszönöm a segitséget!!! fontos lenne mert ma kellene lebonyolitanom az üzletet... ám nagyon tetszik a mini csak nem tudom mire képes szoftveresen...
2011. jún. 22. 09:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!