Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnék utánanézni londoni...

Hol tudnék utánanézni londoni fodrász állásnak?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek segítenék aki kiment Londonba, fodrászként dolgozott, de különböző okok miatt ott kellett hagyja a fodrászatot. De mindezt úgy tette, h nem keresett helyette másikat. Most ott van munka nélkül, és nem talál állást. Kicsit szerencsétlen az illető ilyen téren, nehezen találja fel magát, de ért a munkájához, nem kéne mással foglalkoznia mert nagyon ügyes. Tehát tudnátok vmi honlapot mondani, ahol utána tudnék nézni ilyesminek?

előre is köszönöm


2011. júl. 3. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg besétáljon mindenféle fodrászatokba az önéletrajzával. Én például az elmúlt héten láttam olyan fodrász kirakatot, ahová kerestek férfi fodrászt, sajnos nem tudom már, hogy hol. De olyanokba is sétáljon, ahol nincs semmi kiírva.
2011. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az első honlap nagyon jól jött, köszi szépen találtam is egyből pár helyet. a második hozzászólást is köszi, igazából én is ezt mondtam neki, de annyira életképtelen az illető, hogy az hihetetlen. magától semmire sem képes, ezért is vagyok kénytelen vele foglalkozni. remélem sikerül szereznem neki vmit. :)
2011. júl. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!