Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkát ajánlott. Ha nem...

Munkát ajánlott. Ha nem akarok olyan munkát amit ő mond, akkor abból sértődés lesz vajon?

Figyelt kérdés
A nagybátyám egy nagyobb áruházban dolgozik. 9 hónapja keresgélek a munkahelyek között, de nem találtam eddig semmit pályakezdőként (2 éves OKJ-s, kereskedelmi szakmám van). Azt mondta be tudna tenni oda ahol ő dolgozik. Most ez h*lyén hangzik, de életem első munkájának szívesen elmennék árufeltöltőnek is, mivel még soha sem dolgoztam, nem akarok egyből valami nagy felelősségű munkát...Igaz nem mondta hogy milyen jellegűt tudna intézni, de gáz ha megmondom neki hogy egy darabig valami felelősség mentes munkát akarok csinálni? (Tudom minden munka felelősséggel jár, de ki szeretném próbálni hogy úgy egyáltalán milyen dolgozni.) H*lye vagyok? :D
2011. júl. 5. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Indulj el a felajánlott munkán, úgy könnyebb keresgélni, ha már van egy. S tapasztalatnak sem lenne rossz.


Meg kell ragadni minden lehetőséget, mert a sült galamb ritkán repül, :) van akinek sosem.


Nem ciki segítséget kérni, főleg ha föl is ajánlják.



sok sikert

2011. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, akármilyen munkalehetőséget ajánl. Ha nem megy, még mindig otthagyhatod, de lesz legalább vmi tapasztalatod, hogy milyen is dolgozni.
2011. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vállald el! Első munkának tökéletes lesz.
2011. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!