Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosan fizető, nem kamu...

Biztosan fizető, nem kamu otthon végezhető vagy internetes munka érdekelne. Létezik ilyen? Van, aki talált ilyet és bevált? Kaphatnék ötleteket, hol próbálkozzam? Mennyit lehet vele keresni? (időm mint a tenger)

Figyelt kérdés
Sajnos tartok az ilyen hirdetésekre való jelentkezésektől. Próbáltam már, de több ezret akartak rólam legombolni 1. körben regisztráció címén. Nem mertem belevágni, mert azt hallottam, hogy csak sorba küldik a csekkeket, a munkából meg nem lesz semmi, csak a pénztárcám szegényítik.
2009. ápr. 3. 12:44
1 2 3
 21/22 Jázmin_ válasza:

Szia!


Van netes munka, ami fizet és neked egy ft-odba se kerül.

Négy hónapja csinálom, szépen folyamatosan, hiba nélkül fizet. Gépelésről van szó. Jómagam hétköznap esténként 2-4 órát gépelek, ez havi $50-$60-t jelent.

Kell tudni hozzá angolul, kell egy minimum 50-60 szó per perces gépelés sebesség.


Akit érdekel, írjon.

2013. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ilyen munka max. a mesében van. Az ilyen "netes pénzkeresések" egytől-egyig átverések. Az MLM-átverésekre ez hatványozottan igaz. Külön kedvencem mikor bazinagy kani betűkkel ki is írják az oldalra hogy "nem átverés, nem MLM", aztán a végére valahogy mégis kiderül hogy átverés és MLM :DDD

Több szerencséve jársz ha bemész a munkaügyire, a neten csak átvágásokat és pénzlehúzásokat fogsz találni.


"Ha az angol 'tudomány' és a net szavakat összerakod, akkor rákereshetsz a honlapra"


Ohó, csak nem véletlenül a szcientológusok? Na ők azok akiket a legmesszebb el kell kerülni. Ha valakik, hát ők le fognak húzni kegyetlenül.


"hozzámvágtak 92 000 Ft levásárolható utalványt"


Értem, és ezeket a kuponokat a díjbeszedő vagy a benzinkutas is elfogadja?


Talán nem kéne bepalizni a kérdezőt MLM-átverésbe, ő igazi munkáról beszélt, nem ilyen sumák, mások lehúzására szakosodott piramispartyba.

2016. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!