Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás Budapesten? Könnyű...

Állás Budapesten? Könnyű elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Hamarosan Budapestre költözök, mert vidéken ahol élek semmi munkalehetőség nincs.

Mennyi munkalehetőség van a fővárosban?

Tényleg több a fizetés?

Van diplomám, de szinte bármit elvállalnék!

Eddig is így volt itt, de így se kellettem sehova... :(


Akár gyárban is dolgoznék, nem büdös a munka!


2011. júl. 22. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, több a fizetés, viszont többet is költesz! Munkalehetőség több van mint bárhol máshol az országban, nagy a konkurencia. Az hogy milyen hamar találsz munkát, az attól függ milyen diplomád van, milyen nyelvet, nyelveket beszélsz, milyen gyakorlatod van.
2011. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Relatív a dolog. Én is így jöttem föl 9 hónapja.

Sok álláslehetőség van, de érdemes ismerősök útján már érdeklődni, hogy úgy tudj feljönni Pestre, hogy már van állásod, nem itt kell keresgélni.


Ha tényleg úgy jössz, hogy itt keresel majd, akkor 1-3 hónap alatt szerintem találsz, ha tényleg keresel is.


Többet fizetnek valamennyivel, de többet is költesz. Nem számoltam én sem azzal, hogy albérletet kell fizetni, rezsi, kaja (ez viszi a legtöbbet), s ha néha haza is akarsz utazni, akkor még azt is.


Egyik ismerősöm pl: takarító-recepciós egy szállodába, s elég jól keres.


Érdemes úgy jönni, hogy van egy kis tartalékod. S nyáron talán jobban találsz.

2011. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ismerősöm nincs, de minél hamarabb dolgozni akarok.

Már böngészem az álláshirdetéseket, remélem minél hamarabb találok valamit.

Egy ilyen recepciós-takarítói munkát is elvállalnék

2011. júl. 22. 10:56
 4/4 maryjane89 válasza:
100%
én kb 8 hónapja keresek állást, nekem is diplomám van, angol felsőfok stb., rengetegszer voltam pesten inerjún, recepció, asszisztens stb, de nem sikerült egyik sem, vidéki vagyok, és tudom hogy már régóta fel kellett volna költöznöm mert úgy ezerszer könnyebb lenne,csak hát nekem sincs sajna ismerős aki csak úgy be tenne valahova plusz még olcsóbban is kerítene albérletet.. szóval ha akarsz mihamarabb állást először mindenképp költözz, egyetemistákhoz, vagy oda ahol többen laknak és több felé oszlik a rezsi, majd ha keresel utána tudsz jobb kecóba költözni
2011. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!