Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet gyorsan és egyszerű...

Hogy lehet gyorsan és egyszerűen pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
kivitelezhető ötleteket várok ;)
2011. aug. 28. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire sürgős, ha például nagy adósságot kell gyorsan törlesztened akkor sajnos lehet hogy meg kell vállni pár otthoni ereklyétől, relikviától, gyűjteménytől. Ha csak egyszerűen gyűjtessz valamire akkor elvállalhatsz másodállást, megpróbálhatsz hobbi-tevékenységből pénzt szerezni.

Pontos választ látatlanban nem tudok adni, ne haragúdj hogy csak így gyűjtőfogalmak szintjén írtam le az ötleteimet.

2011. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Archyleus23 válasza:
100%
Már megne haragudj de ez a baj, hogy mindenki úgy akar pénzhez jutni, hogy ne csináljon semmit. Kéremszépen pénzt akarsz szerezni? rabolj bankot, lopd meg a szomszédod vagy tudom is én de egyszer dolgozni is elkell kezdeni.
2011. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

most elég gyorsan kéne szereznem.

a repülőmodellezést és a repülőkről való tudásomat valahogy fel kéne használnom pénz szerzéshez, de sajnos nem tudom hogy hogyan :(

2011. aug. 28. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Fordíts szakszöveget vagy írj cikkeket!
2011. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menj a spermabankba,menj vérteadni ausztriába,meg nem tudom miket lehet még
2011. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!