Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek tanuljak? Austria vagy...

Minek tanuljak? Austria vagy Anglia? Lent bővebb.15F

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szóval arról lenne szó,hogy most kezdtem el 9. osztályt egy gimnáziumban Budapesten,és foggalmam sincs hogyha "felnövök" mit dolgozzak,és hogy hol.A hol-ra vagy Austria,vagy Anglia.Angol nyelvet beszélem,nem anyanyelvi szinten,de lazán megértem,és beszélni is tudok az nem okoz gondot,elég jó vagyok belőle.Németet most kezdtem el tanulni,tetszik úgyhogy lehet hogy belehúzok tanulásba magamtól,és akkor kitolom német nyelvet is olyan szintre,hogy értsem is hogy mit beszélnek és beszélni is tudjak,persze később tovább fejleszteném,DE csak akkor ha Austriába helyeszkednék el.Ha Anglia akkor inkább csak annyi ami sulihoz kell.

Szóval kéne pár tipp.Minek érdemes tanulni? Anglia vagy Austria?/Londonra gondolnék ha Anglia/.Austria azért jobb mert közelebb van,nem tájolódnék el annyira Magyarországtól,Angliából viszont nemtudnék olyan lazán hazajárkálni,Austria meg köpésre van ha van valami :).Viszont Angliába jobban keresnek..

Lényeg az hogy Mit csináljak gimi után? Mindenki véleménye érdekel.

Köszi.


2011. szept. 14. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
tanulj hegesztőnek + ha jól meg a suli akkor hegesztő mérnöknek is
2011. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!