Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanátok szakmát? Részletek...

Ajánlanátok szakmát? Részletek alább.

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok érettségivel. Eddig kevés volt a fizetésem, de tudtam félre tenni hogy egy tanfolyamot elvégezhessek. Javasoljatok olyan szakmákat amihez nem kell egyetemi végzettség, legalább 120 ezer havi nettót biztosan meg lehet vele keresni és van is lehetőség elhelyezkedni benne, teljesen tisztességes, főállású foglalkozás. Kérem azt ne írjátok hogy az érdeklődési körömön belül próbáljak keresni valamit. Ezt már megpróbáltam, nem jött össze, most már tényleg csak a fizetés számít és hogy meg tudjam csinálni. Ügynöki/házalós munkaajánlatot nem kérek.
2011. szept. 19. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Bér-TB üi Okj. Arra mindig lesz kereslet.
2011. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én diplomával havi netto 120-at kapok irodai melóért, 10 év gyakorlattal bár igaz vidéki városban. Bocs, ez nem segített rajtad, csak leírtam mik vannak.
2011. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérek még javaslatokat.
2011. szept. 24. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
mérlegképes könyvelő, bér-tb, de ha az informatika is érdekel, akkor programozás (java, php)
2011. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a fentiekben csak akkor tudsz elhelyezkedni ha már van ilyen munkakörben tapasztalatod ha nincs csak ablakon kidobott pénz.

Logisztikai ügyintézőre igény is van és a fizetés is jó,

de pld ismerősöm a fodrász szakmájából is nagyon sokat keres.

2011. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 24 évesen még tanulhatnék fodrásznak? Abban az iskolában ahol érettségiztem volt fodrász osztály is. A fodrász tanfolyam nem elég alapos képzés a több éves tanuláshoz képest. Vagy rosszul gondolom?
2011. szept. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!