Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyeim vannak (éretts...

Milyen esélyeim vannak (érettségi, közel anyanyelvi szintű angol nyelvtudás)?

Figyelt kérdés
Négy éve Angliában élek, most úgy néz ki, hogy családi okok miatt legalább egy évre haza kell mennem. Érettségim van, közel anyanyelvi szinten beszélem az angolt (nyelvvizsgám csak középfokú, még azelőttről, hogy kijöttem), középfokon a németet (nyelvvizsga szintén van). Valamint itt elvégeztem könyvelői tanfolyamot, de szerintem azt egyrészt otthon nem fogadják el, másrészt gyakorlatom sincs. Itt pincérnő voltam kávézóban, kb. két éve titkárnő vagyok. Mennyire rossz a helyzet jelenleg állás ügyben? Van esélye, hogy ki tudok fogni egy normális irodai állást otthon? Vagy ha nem, akkor szerintetek milyen irányban érdemes nézelődni?
2011. okt. 1. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A nyelvvel próbálkozz. az érettségi önmagában semmit nem ér, az angol könyveléssel itt valóban nem tudsz kezdeni semmit.
2011. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!