Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miről kell beszélni ha az...

Miről kell beszélni ha az állásinterjún azt mondják, hogy Beszéljen kicsit magáról? Arra kiváncsiak hol dolgoztam, vagy a sulikról beszéljek amiket elvégeztem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bármiről. Jó, nem a szexuális szokásaidra meg perverz hajlamaidra kíváncsiak.

Olyan dologról beszélj, amiről tudsz is beszélni.

Mutassad be magam, és beszélj a céljaidról, ne az agyoncsépelt marketingdumát mondjad. Mond pl, hogy szeretsz kirándulni, mert.... legutóbb olyan helyen voltál, hogy...

vagy "Imádok enni, szeretem a finom ízeket, igazi ínyenc vagyok. Múlt héten vidéken voltam, ahol betértem egy csárdába, ahol életem legjobb túrós csuszáját ettem."

Célok: "Rövidesen szeretném letenni a nyelvvizsgát..... Hosszútávú terveim között szerepel, hogy lediplomázzak az állatorvosin és állatklinikát nyissak."

Az a lényeg, hogy ne hazudj. Túlozni persze lehet egy kicsit, de a hazugság az úgyis kiderül.

2011. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!