Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csinaljak meg aron alul,...

Csinaljak meg aron alul, szinte ertelmetlenul egy munkat, vagy mondjak egy realis, de horror arat a megbizonak?

Figyelt kérdés

2 hete dolgozom egy bizonyos box latvanytervein es folyamatosan ujabb es ujabb variaciokat ker. Ismerosom szerint 10 ezer ft a 3d oraber atlagban 30 ha profi vagyok. 2 het munka mar boven meghaladja ebbol a szempontbol a 30 ezres arat amiert elvallaltam. En megcsinalom, megcsinaltam neki normalisan, de most a vegen megmondtam neki, hogy eddig 100 ezer volt (ez is keves) es ha jovahagyja veglegesitjuk, ha nem, ujabb variaciokat csak felarral vallalok.


egesz egyszeruen nem valaszolt (meg) szerintem keres valaki mast, aki az altalam eddig elkeszitett terveket fele annyiert megrajzolja neki.


Nehez helyzet, mert igy megteheti, hogy ingyen dolgoztatott.


Ebben a helyzetben mivel tudok visszatamadni? V ravenni h fizessen?


2011. okt. 6. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent azt is mondta a csavo, h kesobb ad majd meg munkakat. De gondolom hetente nem fog piacra dobni egy termeket, ha meg most 100 ezret lehuzok rola az sztem egy evben varhato munkak erteke osszesen. Az havi kevesebb mint 8 ezer ft es ennyi erovel nem igazan erdemes annyi energiat tenni a dologba
2011. okt. 6. 18:56
 2/5 A kérdező kommentje:
A baj az, h nehez megalljt mondani anelkul h ne legyen sertodes. Eleg sokat kepzelnek magukrol egyes emberek. Tudom, en is... De nalam a helyzet megkoveteli....
2011. okt. 6. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvállalsz egy munkát akkor gondolom előre megegyeztetek a pénzről is, de még jobb ha szerződésben írjátok le. Ha mást keres, azt megteheti, de az eddig elvégzett munkát ki kell fizetnie.
2011. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

fekete melónál se korrekt utólag módosítani a megállapodást.


amennyiért elvállalod, annyiért kéne leadnod, és már az elején megmondani ,h a variálás az plusz.

2011. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
igazából nem mondom ,hogy gáz vagy. ebbe a hibába minden kezdő beleesik 1x 2x, tanulsz belőle ez a fontos.
2011. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!