Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Telenornál dolgozik v. ki...

A Telenornál dolgozik v. ki közületek? Nagyon nehéz oda bekerülni, mint call-centeres? Kemény az állásinterjú?

Figyelt kérdés
Nem tudom, merjek-e jelentkezni? Ha több fordulós, nem biztos, hogy sikerülne, valahogy az elsőn mindig elbukom:(
2011. okt. 13. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok. Nekem nagyon nagy nehézséget jelent az emberekkel való szemtől szembe kommunikáció, ezért gondolom úgy hogy egy ilyen call centeres állás nekem való lenne.

De én is elbukom már az első körön. Én mondjuk az okát is tudom, csak nem bírok ellene tenni. Veszettül izgulós vagyok és nem bírom a vizsgaszituációkat. Ezért van az, hogy az interjúkról elküldenek, hogy nekik határozott emberre van szükségük. Hiába mondom, hogy én bizony az vagyok, csak stresszelek, meg hogy legalább adjanak egy esélyt....semmi :(

2011. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!