Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról végezhető munkát...

Otthonról végezhető munkát keresek, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Megakadtam a tanulásban, és úgy érzem, most hiába erőltetném úgysem menne. Arra gondoltam, hogy kihagyok 1-2 évet, és inkább dolgozom valami olyasmit, amihez nem nagyon kell gondolkodni, hanem automatikusan lehet csinálni. Viszont problémát okoz beilleszkednem az emberi közösségekbe, azért arra gondoltam, hogy kezdésnek jó lenne, ha valami otthonról végezhető munkát vállalnék. Valami olyasmire gondoltam, hogy mondjuk heti 1-szer bemegyek a munkahelyemre, és kapok egy paksamétát papírokkal, és azt be kell otthon begépelnem a számítógépre, küldenem vissza a munkahelyemre, ahol fel tudják tenni netre, vagy valami hasonló, nem tudom milyen munkák vannak pontosan. Szerintetek hol érdeklődjek, és mit vállaljak? Mennyit lehet az ilyen melókkal keresni?
2011. okt. 17. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, mit tanultál, így nehéz tanácsot adni, hogy mit tudsz elvállani. Nincs kedved valami könnyű fizikai munkához, ami kimozdít otthonról pl szórólapozás?
2011. okt. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem először nőj fel. Nagyon gyerek vagy ezzel a gondolkodasmóddal

"heti 1-szer bemegyek a munkahelyemre, és kapok egy paksamétát papírokkal, és azt be kell otthon begépelnem"


A távmunkák 95%-a csalás Magyarországon . A maradék 5% pedig megoszlik a sógor-koma-fideszfeleségek között.


Amit LEGÁLISAN és érdemben tudnál dolgozni - bár peched van, gondolkodni kell hozzá - az a fordítás.

Amihez nem kell gondolkodnod és otthonról végezheted, az pedig a prostitúció, nagy a kereslet, akár fiú vagy, akár lány.

Felnőni kéne először, körülnézni az országban, nem elgondolni, hogy milyen távmunkát vállalj el. Örülj, ha kapsz valahol valami munkát.

2011. okt. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg Zepterezni tudsz még otthonról, ha vannak pénzes ismerőseid, akiknek drágán el tudsz adni sok sz@r árut.
2011. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de én a helyedben olyan helyzetbe hoznám magam, hogy rám ragadjon valamilyen idegen nyelv, ezért külföldre mennék pl. önkéntesnek. A legkülönfélébb feladatok közül válogathatsz. Ha eddig problémát okozott a közösségekbe beilleszkedni, akkor épp ideje közösségben dolgoznod, és meglátod, kitágul előtted a világ. Bezárkózva nem fogsz tudni munkát találni, otthon végezhetőt pedig pláne nem. Sajnos, ilyen nincs, vagy ha van is, akkor nem lehet belőle megélni. Még fiatal vagy, új tapasztalatokat kell szerezned, ehhez pedig ki kell lépned és emberek közé kell menned!
2011. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
hát olyan meló amilyenre te gondolsz, oan biztos h nagyon kevés van..a többi meg üzletkötés, mlm.. De ha nyelvet profin tudsz,akkor a fordítás jó biznisz
2011. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na ezaz, hogy a nyelvekből sosem voltam jó, Reál beállítottságú vagyok, de már képtelen vagyok tanulni, annyira elegem van. És nem értem, ha a fogyatékosoknak is tudnak munkákat adni, amit még ők is meg tudnak csinálni, akkor én mért nem tudnék találni semmit? Amúgy meg azért nem tudok beilleszkedni, mert nincs önbizalmam, és ha dolgoznék valamit, akkor nem érezném magamat feleslegesnek -> talán ettől lenne is önbizalmam -> és utána már be tudnék illeszkedni, tehát nem életem végéig akarok otthonról dolgozni, de kezdésnek ez kellene, hogy kikerüljek ebből az ördögi körből (hogy nem megyek sehova, mert mindenhol konfliktusba kerülök az emberekkel). Szóval pont ez kéne ahhoz hogy felnőjjek érted, értitek?
2011. okt. 17. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Network Marketing de ezzel a foglakozással is ki kell mozdulnod otthonról
2011. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha a piramis játékokra gondolsz, akkor azt nem szeretném, mert ott is embereket kell győzködni, és az a halálom. Valami olyan kéne, hogy szép nyugodtan táblázatokat töltök ki, vagy nemtom, tényleg nem tudom milyen fajta munkák vannak, úgyhogy jó lenne, ha írnátok példákat.
2011. okt. 17. 18:33
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Kedves kérdező,nem akarlak elkeseríteni,de olyan munka,amire te vágysz,csak az álmaidban van...
2011. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Normális otthoni munka NINCS. Ez nem a Kádár rendszer. Ha ragaszkodsz az otthoni munkához, menj el webkamera modellnek a Szexchat-re - oda nem kell végzettség.

De ettől okosabb ötlet, ha továbbtanulsz, vagy kimész külföldre akár gyári munkásnak - jobban jársz, mint Magyarországon sínylődni.

2011. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!