Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha szeretnék kimenni külföldre...

Ha szeretnék kimenni külföldre dolgozni középfokú nyelvtudással és diplomával, merre érdemes elindulni? Hol nézzek álláslehetőségek után?

Figyelt kérdés
Nem fizikai munkalehetőséget keresnék, hanem irodai munkákat. Ilyen hirdetéseket nem igen látok, sajnos. Hol lehetne ezeknek utána nézni? Vagy csak fizikai munkásokat várnak és hirdetnek?
2011. okt. 17. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen diplomád van?
2011. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Közgazdasági programozó matematikus

De inkább gazdasági téren szeretnék elindulni, eddig is ilyen "jellegű" munkáim voltak MO-n.

2011. okt. 17. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:

He? ilyen diploma nincs. Már progmat sincs (én az vagyok), most programtervező informatikus van. De nem közgazdasági

De ha az lennél akkor nem irodai munkát keresnél és nem lenne gond munkát találni. Programozói munkával tele a világ bárhová mehetsz. (bár ha valaki progmat,akkor nem középfokú az angol nyelvtudása)

2011. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
SZTE TTK-n volt, 3-4 éve futott ki.
2011. okt. 17. 10:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztosan nehéz elhinni, h valakit nem köt le a programozás. Én nem azzal akarok foglalkozni, eddig is kerültem. Nem is ástam bele magam annyira, mint a szaktársaim. Engem a gazdasági vonal "hozott lázba" és a matematikus rész.
2011. okt. 17. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:

De ha progmat diplomád van,akkor nem gond, tényleg bármelyik országba mehetsz, még nyelvtudás sem kell a cégeknél általában az angol a projektnyelv.

Nézd a hirdetéseket és jelentkezz

2011. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű google keresés is kidobta volna az alábbi szakleírást:

[link]

De könnyebb belekötni, mint utána nézni, nehogy hülyeséget írjunk már :P :)

2011. okt. 17. 10:35
 8/9 A kérdező kommentje:
De épp azt mondom, h ez a diplomám, de nem programozni akarok. Gazdasági vonalon szeretnék elhelyezkedni.
2011. okt. 17. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:
En hollandiat javaslom.Egesz korrekt orszag,de a tobbi hozzszolonak igaza van ezzel a diplomaval elvileg barmelyk orszagban elhelyezkdhetsz kello nyelvtudas ismereteben.
2012. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!