Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kérhetek...

Mennyi fizetést kérhetek reálisan?

Figyelt kérdés
Jövőre végzek marketingesként, ( egészen pontosan pr-reklám-marketing-rendezvényszervezés szakon ) és érdekelne, mennyit kérhet ma reálisan egy pályakezdő, aki tud neves tanároktól ajánlást vinni, felsőfokon beszél angolul, és otthon van az office-szoftverek kezelésében?
2011. okt. 21. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen céghez és milyen munkára fogsz pályázni.
2011. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom a konkrét választ, bocsi. De....

De a nyelv az már nagyon sok helyen alapkövetelmény. Az office úgyszintén, kivétel lehet talán a harangöntő és kőműves szakma.

2011. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát az office és az angol tényleg nem sok ma már. :(

nem tudjuk milyen végzettség ez...bsc, msc, okj....

nem tudjuk milyen állásokat és hol fogsz megpályázni

vann ilyen marketingasszisztens állások, de pályakezdőként szerintem sokra nm lehet számítani...de persze biztos cégenként más a fizetés

szerintem jó lenne ha gyorsan szereznél vmi gyakorlatot, amíg még tanulsz

vagy nézz utána a junior programoknak multiknál. friss diplomásoknak szokták őket szervezni

2011. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!