Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a Zepter? (Kérdésed túl...

Mi az a Zepter? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenül találtam egy kérdést, ahol a kérdező félt, hogy a Zepter-hez kerűl, és a válaszolók is kifejtették, hogy hogy trükközik a cég? Rákerestem googleban valami kereskedelmi cég, de akkor miért utálja ennyi mindenki?
2011. okt. 22. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

A zepter gagyi sz@rokkal házal (víztisztító, porszívó, gyógylámpa meg hasonló cuccok a bolti ár kb. 15-20x-áért).

És azért utálja őket mindenki, mert jellemzően átb@sszák a nyugdíjasokat, hogy ők aztán milyen baromi különlegeset adnak.


Közben pl. a víztisztítójuk egy mezei RO készülék, ami boltban 20-30e forint között van, náluk meg 300.000 "akciósan", mert szerintük amúgy 550.000...

2011. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
jaja. kereskedelmi forgalomban kapható cuccokat akar rádsózni akciósan, a bolti ár 15-20-szorosáért. És még részletfizetést is ad, hogy lásd, kivel van dolgod! Az első havi részletből megveheted a cuccot máshol :)
2011. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ráadásul, nem csak a vevőkkel szemét, hanem a munkavállalóival is. Voltam egy megbeszélésen (csak helyben derült ki, hogy Zepter, azért bementem, ha már ott voltam), fix fizut nem adnak, csak annyit keresel, ahogy üzletet kötsz. És be kell vetni mindent, hogy az emberek megvegyék ezeket a dolgokat irracionális áron. Sajnos, kell hozzá lelkiismeret, az biztos...
2011. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. okt. 23. 12:44
 5/6 AmonRae ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Azért javasolnám, hogy kérdezz meg olyat is, aki a Zepternél dolgozik esetleg évek óta, mert ugye csak annak érhet valamit a véleménye, akinek van tapasztalata, amire alapozza azt. :)

Kedves válaszolók pedig remélem nem minden kérdésre inkompetens-ként válaszolnak. :D


Üdv.

2012. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött a szponzorált hirdető Zepter ügynök!
2012. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!