Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozol egyetem/főiskola...

Mit dolgozol egyetem/főiskola mellett? Hány órát dolgozol egy héten? Mennyit keresel vele?

Figyelt kérdés

Jövőre mindenképpen dolgoznom kell egyetem mellett, nem tudom eldönteni, hogy levelezőre, vagy nappalira menjek. Nappali lenne a legjobb, de tudnék mellette dolgozni? Nézegettem a levelező szakokat is, de a legtöbbre péntek-szombat kell bejárni, minden héten, vagyis a munka szempontjából ez is nehezebben megoldható nem?

Ti hogy oldottátok meg? Milyen lehetőségek vannak?


2011. okt. 23. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én levelezőre járok, a munkaadómat nehezen sikerül rávenni hogy engedjen el péntek délutánonként, illetve azzal van szerencsém hogy az őszi félév vizsgaidőszaka pont a cég leállásába esik. Viszont a tavaszi félévek iszonyatosan rosszul szoktak sikerülni, mert olyankor van "szezon" a cégnél.

Egyébként heti 40 óra van a munkaszerződésemben, olyat 43-44 szokott lenni amit ledolgozom.

2011. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
46%
én nappalira járok, mellette gyártást vezetek. amikor forgatás van, akkor egyszerűen nem megyek be suliba.
2011. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Heti negyven órát dolgozom, levelezős vagyok. Péntekenként egyszerűen nem járok suliba, úgyhogy viszonylag könnyen megoldom a dolgot. Levelezőn nem kötelező részt venni az órákon. Még első nap kerestem társakat, akik bejárnak péntekenként. Ők odaadják a pénteki jegyzeteiket nekem, én meg nekik a szombatit. Amúgy, csak kéthetente van tanítás.
2011. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én heti 20-at, és harmadéves mérnök vagyok. Itthon csinálom távmunkában, teljesítménybéres. Hetente olyan 10.000 körül jön össze, az egy hónapra 40.000. 500 Forintos órabérnek felel így meg. Nem vagyok rászorulva, szerencsére a szüleim tudnak támogatni, így későbbre gyűjtök.
2011. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Létezik távmunka? :O Eddig amiket néztem, mindegyik kamunak tűnt..

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

2011. okt. 24. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is levelező mellett dolgozom napi 8 órában. Szerencsére a mi szakunkon csak szombaton van oktatás, kivétel egy-két pénteki nap, de akkor nem megyek be. Nekem még az is kicsit megterhelő, h majd minden szombaton menni kell (az utzás miatt is, oda-vissza 3-4 óra)....de én nem is vagyok vmi strapabíró...:(
2011. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 General ***** válasza:
Mehetsz nem kötelező szakmai gyakorlatokra is. Trainee, Internship. Ilyesmi néven futnak általában. Ráadásul később jól fog jönni, ha már ilyenkor szerzel tapasztalatot.
2011. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, erre én is gondoltam, hogy gyakornoki munkát keresnék, de azok nem fizetnek. De utána nézek jobban, hátha találok olyat :)

2011. okt. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!