Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyógyszertári asszisztens...

A gyógyszertári asszisztens szakma mennyire piacképes? Milyen OKJ-s képzéseket vagy tanfolyamokat ajánlotok, amivel munkát is lehetne vállalni?

Figyelt kérdés

Sajnos a szakmámban nem tudok elhelyezkedni,bármennyire is szeretném (idegenforgalom). Gondolkodom rajta,hogy kellene tanulnom valami másik szakmát is,de olyat amivel szinte biztos az elhelyezkedés. Mit gondoltok mely szakmák lehetnek piacképesek? Jól szeretnék választani,mert ugyebár nem olcsók ezek a képzések sem.

Köszönöm előre is a tanácsokat,válaszokat!


2011. nov. 11. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 4 ismerősöm is van akiknek gyógyszertári asszisztens a szakmájuk.Ebből csak 1 dolgozik a szakmájában,mert az anyósa gyógyszerész és ő segített neki.A többiek is dolgoznának benne,de nem tudnak,mert nem alkalmazzák őket..Lehet hogy pont véletlen hogy 3 ismerősöm sem tud benne dolgozni,de szerintem ez nem egyedi eset..
2011. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Nekem logisztikai menedzser OKJ-s végzettségem van. Sajna ezzel sem nagyon lehet elhelyezkedni. Manapság nehéz olyan szakmát találni, amivel simán el lehetne helyezkedni.

Nekem pl mindig azt mondják h vagy nincs diplomám, ezért sajna nem lehet, ha meg gyárba akarok menni, akkor meg azt h előbb a 8 osztályosokat veszik fel, ott meg azért nem.

2011. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Szakmának szeretem, de én is nagyon nehezen találtam munkát vele. Sőt a 19 főből vagy 4-5 ember talált munkát. Hiába mondják azt, hogy beteg ember mindig lesz így patikák is nyitva maradnak, de magisztrális készítményeket már nem készítenek. Ha van egy nagyon jó ismerősöd akkor persze végezd el ha be tud tenni biztosan valahova. Én most szakasszisztensnek tanulok, de így is félek, hogy már majd ha oda kerülök, hogy a mostani munkám nem lesz meg akkor már azzal sem fogok tudni elhelyezkedni =(.
2011. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!