Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/190 anonim ***** válasza:
71%
Ezek egyértelmű, hogy nem a rokonaikat, volt osztálytársait, stb. hívja meg, hanem a szakmai berkeken belül megy ez a mlm-s céghez való meghívás, azért megy nekik. Persze, vannak kivételek, szerencse is kell ehhez.
2012. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/190 anonim ***** válasza:
88%
aha csak vannak neves emberek a cégnél akik hatalmas üzletet építettek a semmiből... pl egy vasutas vagy egy bukott rendőr.. akkor ők meg szuperhősök ? valld félsz a változástól és ezért ítéled el ezt az üzletet ....
2012. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/190 anonim ***** válasza:
58%
Te hülyének nézel, ember? :D A vasutas krapek volt Magyarországon a legelső, aki ezzel foglalkozott, hát neki persze, hogy bejött :D Azt hiszem említettem is valamelyik hozzászólásomban, hogy aki még az elején kezdte, az nagyon megszedte magát, viszont most már jóval kevesebb esély van arra, hogy valaki ebből meggazdagodjon, más idők járnak, a piac meg egyre telített ezen a területen is, haver, lehet, többet tudok az FLP-ről, mint te, én láttam belülről mindent, ezért nem is csatlakoztam hozzájuk. Papa, ha látnék is benne rációt, én akkor sem vágnék neki, mert nem látok benne hivatást, erkölcstelennek tartom, és eleve én - mint ahogyan azt említettem - 1-2 éven belül már biztosan nem fogok tudni csatlakozni egy céghez sem, mert én már eldöntöttem, mit szeretnék az életemmel. Figy, ha neked ez jó, és bejött, oké, csináld, de ne játszd a szcientológust, hogy "Te nem vagy megelégedve az életeddel, félsz változtatni, de ha hozzánk csatlakozol, akkor húúú"; jó, beismerem, sok embert meg lehet fogni ezzel a dumával, de ez egy idő után antipatikussá válik retorikailag... Örülök, hogy neked jó, de én másképp szeretnék boldogulni, és lehet, más is, ezt el kell fogadni.
2012. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/190 anonim ***** válasza:
57%
akkor ott a másik az meg pár éve csatlakozott azt még is hol fent van ... mondhatsz akár mit nincsen igazad... csak a kifogásokat keresed és egyébként sem akartalak behozni az üzletbe és semmi más elképzelésem nem volt egy ilyen emberrel mint te inkább maradok ezen a szinten ahol vagyok mit hogy ilyen emberrel dolgozzak .... és már azt hiszem írtam hogy tiszteletben tartom a te döntésedet is... a te életed azt csinálsz vele amit akarsz én csak meg védtem azt amit te szidtál... ennyi.............
2012. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/190 anonim ***** válasza:
meg amúgy meg nézed a az flp tv-t láthatod most is vannak minősülések pedig tele a piac szerinted xDDD
2012. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/190 anonim ***** válasza:
77%

"semmi más elképzelésem nem volt egy ilyen emberrel mint te inkább maradok ezen a szinten ahol vagyok mit hogy ilyen emberrel dolgozzak"


Oh, a felsőbbrendű plebejus megszólalt, aki szinte az összes mondatában schmittpalizott, legalább 2x :D Jesszusom, ezért nem bírom az mlm-seket, nagyképűek, arrogánsak, "megvilágosultak" és emellett műveletlenek, unintelligensek, és még plebsek is, áh.. :D Jó, én itt befejeztem, köszöntem! :D

2012. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/190 anonim ***** válasza:
85%

"meg amúgy meg nézed a az flp tv-t láthatod most is vannak minősülések pedig tele a piac szerinted"


Ah, még a Richter Gedeont is túlszárnyalja :DDDD

2012. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/190 anonim ***** válasza:
61%
XDD
2012. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/190 anonim ***** válasza:
85%
Epic win.
2012. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/190 anonim ***** válasza:
74%

A fórum hatására megnéztem a csapatom összetételét, és meglepő következtetésre jutottam. 73,3% a hozzám csatlakozott emberekből olyan, akiknek nem is én mutattam be az üzletet, hanem régen valaki más. Elvégezte a munkát, lettek fogyasztói, de most házon-, soron-, magánkívül van, és a fogyasztója meg terméket akart. Én persze segítek Neki, és mindenki jól jár. Ezeket az embereket kell informálni, hogy vagy, és nem tukmálni. Majd ők szépen megkeresnek vagy ajánlanak amikor nekik aktuális.


És hogy ez évekbe telik? Na és? 3 év múlva amikor megkeres, Te azt mondod, hogy már rég abbahagytad? Ahelyett, hogy már nyomnád a potenciális vásárló kezébe a cuccot? A piac ismeri a terméket. Van X százalék aki elégedett volt amikor fogyasztotta 5 évvel ezelőtt, de most megint szüksége lenne rá. Kit keres?? Téged, akit tud, hogy ezzel foglalkozol. Nem érdekli az ár, mert tudja mennyi, nem érdekli hogy Te mennyit keresel belőle. A cucc és az infó kell neki!


Mégegyszer: 73,3% a csapatomban ilyen vásárló.

2012. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!