Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet elhelyezkedni...

Hogyan lehet elhelyezkedni dolgozni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok. 1 éve nincs munkahelyem, mert ahol voltam legutóbb ott a szerződés csak 1 évre szólt, tehát határozott ideig. Azóta nincs munkám, mert egyszerűen nem sikerül. Már vagy 1000 helyre elküldtem az önéletrajzomat Magyarországon belül több városba is, utólag már Budapestre is rengeteg helyre, de SENKI DE SENKI még csak vissza se jelez! Előtte mindig volt munkám, gyakorlatom az van jócskán, de most valahogy nem jön össze. Úgy érzem, már soha nem fogok tudni normális munkával pénzt keresni...
2011. dec. 6. 14:21
 1/1 anonim válasza:
Na ez egy nagyon jó kérdés! Hasonló a helyzetem nekem is, pedig én csupán pályazkezdő vagyok lényegében 0 tapasztalattal, de már több, mint a fél napomat álláskereséssel töltöm, küldözgetek, és senki még csak válaszra se méltat! Még negatív válaszra se, senki! Ez elég kiábrándító... Ráadásul neked még munkatapasztalatod is van! Amúgy van valamilyen végzettséged (gondolom, érettségin kívül)? Azért kitartást neked is, én nem adom fel a reményt!:-)
2011. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!