Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi e teendő? Tényleg kell az...

Mi e teendő? Tényleg kell az üdülési csekk vagy az étkezési utalvány?

Figyelt kérdés

Saját vállalkozásom van, 10 alkalmazottal.

95.000 Ft-ot fizetek nekik havonta (készpénzben vagy utalva), többet sajnos nem tudok, mert nem igazán megy a bolt.

Viszont többször, többen jelezték, hogy ők kérnek étkezési utalványt, és/vagy üdülési csekket.

Én ebből a 95-ből tudnék nekik adni, de a keresetük ugyanannyi lenne, csak nem pénzt kapnának, hanem utalványt. Van ennek értelme? Miért akarják? Vezessem be?


2011. dec. 22. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mellé szeretnék, nem a keresetükből fedezve...
2011. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a munkavállalóknak nagyon jól jön, nagyon jó plussz, ráadásul neked munt munkaadónak kedvezményes utána az adózás jobb mintha például bért emeltél volna, olvass utána jó dolog mindkét fél részéről. Ha nem megy a bolt akkor ne vezesd be, ez neked csak választási lehetőség ha akarod így motíválhatod őket, és a motivált dolgozó jobban is dolgozik, tehát ez nem kötelező. Én a helyedben egész eggyszerűen megmondanám hogy most nem megy jól a bolt, de ha beleadnak ők mindent a munkába, és kicsit fellendül akkor tervezed a bevezetését, sztem ennyit tudsz tenni. Ha ők a maximumot nyújtsák te ezzel érdékeled, majd...
2011. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk jövőre a jelenlegi formájában már egyik sem lesz. A kedvezményes adózás sem lesz olyan kedvezményes.
2011. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!