Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az óvodai dajka képzést hol...

Az óvodai dajka képzést hol érdemes elvégezni Budapesten belül?

Figyelt kérdés
Tudom, sehol :) Valamiért mégis van ambícióm hozzá. Ha van köztetek oviban dolgozó, annak a véleménye is érdekel! Sőt, minden érdekel a dajkaképzéssel és állással kapcsolatban!
2012. jan. 13. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Testvérem ezzel foglalkozik közel 5 éve... Megélhetőség szempontjából a lehető legrosszabb! Eddig étkezési jeggyel, egyéb kedvezményes juttatásokkal kapott 92 ezer körül most 67 körül kap nettóba.
2012. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tudom, hogy a fizetés nem valami kiemelkedő. De sajnos semmilyen okj képzéssel nem vagyok előrébb. Olyan képzést kell találnom, amivel el lehet helyezkedni és nem csak vállalkozásban lehet vele érvényesülni. Hát erre jutottam... Létezik a képzés, van kereslet rá. El vagyok keseredve.
2012. jan. 13. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!