Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok néhány kérdésemre...

Tudnátok néhány kérdésemre válaszolni?

Figyelt kérdés

Magyar ember ha kiköltözik Londonba ott dolgozhat a rendőrségnél?

És akkor ott kell rendőr suliba járni, vagy elég ha Magyarországon?

A kérdést nem tudtam hova tenni ezért ide tettem, remélem nem baj.


2012. jan. 16. 15:58
 1/4 anonim válasza:

Akkor dolgozhat, ha megvan az állampolgársága, anélkül hivatalos szerveknél nem. Tehát ha te kiköltözöl, de nem veszed fel az állampolgárságot, akkor nem lehetsz. Úgy, ahogy Magyarországon is csak az lehet rendőr, katona, aki magyar állampolgár.

Ha ez megvan, igen, valószínű, hogy kell részesülnie kint is egy tanfolyamban, bár az előny, ha itthon rendőr volt az illető, de kint azért nem ugyanaz a szabályzat, mint itthon.

2012. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az állampolgárságot kb. mennyi idő után kérhetem? Vagy egyből?

2012. jan. 16. 16:24
 3/4 anonim válasza:
Állmapolgárságot az Egyesült Királyságban nagyon nehéz megszerezni. Ha csak normál lakos vagy akkor 3 év után kérelmezhető, egyedül akkor lehet felgyorsítani a folyamatot ha világsztár vagy és az Angol államnak haszna van abból ha te megkapod az állampolgárságot. A másik pedig ha elveszel feleségül egy angol nőt, ami nem olyan nehéz mint ahogy gondolnád mert sokan mennek bele érdekből.
2012. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nőt nem hiszem hogy elfogok venni mivel én is az vagyok:).

Köszönöm a választ.

2012. jan. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!