Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen részlegvezetőként...

Milyen részlegvezetőként dolgozni a Decathlonban?

Figyelt kérdés
Mi a feladata egy részlegvezetőnek a Decathlonban? Mettől meddig tart a munkaidő (átlagos a komoly túlórázás?) és ehhez mérten kb. mennyi a fizetés? Jó hangulatú a hely, vagy feszült a légkör? Mire lehet számítani az interjún?Munkahelyet szeretnék váltani, és nem szeretnék csöbörből vödörbe kerülni, ezért kérdezek ennyit. Lehetőleg személyes tapasztalattal várom a válaszokat :).
2012. jan. 21. 10:48
 1/4 anonim válasza:
100%
A részlegvezetők fizetése 130-tól 160ig terjed. A munkaidő 9óra (ebben benne van a kaja szünet), a túlóra nagyon gyakori és nem fizetik ki, hanem egy kiválasztott napon annyival később mész be, vagy annyival hamarabb jössz el...A részlegvezetők szoktak lenni az az napi ügyeletes igazgatók: ez azt jelenti, hogy nyitástól zárásig bent van, és ő számolja le nap végén a kasszákat. Én találkoztam nagyon jó részlegvezetővel is, aki minden szinten toppon volt, meg olyannal is aki teljesen degenerált volt, és az utca seprést sem bíztam volna rá nyugodt lelkiismerettel, nem hogy a részlegvezetést. A decathlonnál óriási a fluktuáció, vagyis csak a legfanatikusabbak maradnak ott fél évnél tovább. Gondolj bele, nem véletlen, hogy az ország összes decathlon áruházába szinte folyamatosan van felvétel. Amikor én eljöttem (határozott idejű szerződések vannak), az azt követő hónapban 8-an mondtak fel. Az akkori csapatból (kb 40fő) 3-4en dolgoznak még ott, és ez 2 éve volt. Az én tapasztalataim és azok alapján, amit az ex kollégákon láttam és halottam ultra nagy sz.pás ott dolgozni!
2012. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segítettél a döntés meghozatalában.
2012. jan. 26. 16:01
 3/4 anonim válasza:
NEKEM. IS. (engem mondjuk Szhelyre hívtak).
2014. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem kell túldramatizálni a dolgokat :D Dolgozni mindenhol kell, sőt, rengeteg helyen kevesebb fizetésért sokkal többet, és máshol tényleg nem fizetik ki a túlórát, szóval az, hogy elcsúsztathatod, máris sokkal jobb.

Azon kívül tényleg olyan degeneráltakat is felvesznek, hogy elképesztő, ebből azért lehet következtetni, hogy nem kell hozzá atomfizikusnak lenni, bárki képes teljesíteni.

Én remélem, hogy egyszer az leszek ;)

2014. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!