Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ami úgy kezdődik hogy pénzügyi...

Ami úgy kezdődik hogy pénzügyi tanácsadó vagy értékesítő vagy ügynök, azt jobb elkerülni?

Figyelt kérdés
Hihetetlen mennyi állást hirdetnek ilyen pozíciókra! Engem is felhívtak mert akkor még nem tudtam mit takar pontosan, de nagyon felháborít a dolog.
2012. márc. 5. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció nem neked való, akkor igen, jobb elkerülni.


(Ui: az háborít fel, hogy felhívtak?)

2012. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos előbb jelentkeztem mint gondolkodtam...nálam nem játszott szerepet ilyen munkakörben az értékesítés
2012. márc. 5. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az háborítja fel a kérdezőt, velem együtt, hogy nem az egyenes beszéd és az őszinteség uralkodik egy ilyen telefonbeszélgetésben, hanem a ködösítés, a legtöbbször előre még azt sem mondják el, hogy a legtöbb helyen valamilyen jogcímen előre neked kell pénzt fizetni (pl Brokernet első képzés) és azt sem, hogy meg kell előlegezned a számlaképességet is (pl Fundamenta) enélkül nem dolgozhatsz, de nem tudhatod előre, hogy menni fog-e. Így ezek nem is tekinthetők ÁLLÁSajánlatnak, mert nem azok. Ezek alvállalkozói üzleti kapcsolatok. De telefonban ezt finoman átugorják. Aztán mikor ott vagy, pszichésen rávesznek, hogy vágj bele.
2012. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előző kommentáló jól írja. Ugyanez történik most velem is.
2014. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!