Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a Debrecemi...

Mi a véleményetek a Debrecemi Felföldi édességgyártó kft. -ről?

Figyelt kérdés
Mint diákmunka. Mennyit lehet vele keresni pl. 4 óra alatt hogy ha pörög a munka? Tapasztalatok, bármi jöhet.

2012. ápr. 4. 22:28
 1/3 anonim válasza:
100%

Öszintén??

egy nagy sz@r, hajtják a diákokat, lehetetlen teljesíteni az elvárt darabszámot, és a fizetés.... hát semmire nem elég

Én 8 órában dolgoztam ott, 1200ft-ot ha kerestem örültem, de áltban 100 ft/órában jött ki!

Keress mást én azt javaslom!

2012. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ajánlom nem a fizetés miatt hanem a bánásmód miatt,mert úgy beszélnek veled mint egy állattal én ezért mondtam fel mert már nem bírtam a minden napos meg alázást a csoport vezetőtől Síposné Tündétől .Ezért van folyamatosan felvétel a cégnél mert sokan nem türik.
2014. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te szerencsés voltál hogy nyolc órát dolgoztál mert én nyolcba voltam bejelentve és napi 10-12 kellet dolgoznom ha mertünk szólni rendszerint fenyegetést kaptunk a csoport vezetőtől Síposné Tündétől és úgy beszélt velünk mint ha állatok lennénk.
2014. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!