Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Elmennétek...

Munkanélküliek! Elmennétek közmunkát végezni havi 36 000 forintos fizetésért cserébe, napi 6 óráért?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam tavaly napi 4 órát három hónapig. Utáltam, nem volt egy leány álom de muszáj volt mert ugrott volna a segély. Ez nem kívánságműsor. Menni kell ha kell a segély. Márpedig ha nincs senkid csak egy nyögdíjas anyuka, meg állandó orvosi kezelés ahová kell a bejelentés akkor az ember jobb ha a seggén marad és nem ugrál.
2012. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

tedd fel kicsit másképp a kérdést, pl így


verzió 1 Adnak ingyen kaját a boltban?

verzió 2 Találok valami balek rokont, aki ki tudja fizetni helyettem a rezsit?

verzió 3 Mennyi idő alatt lehet éhen halni?

verzió 4 Miből finanszírozhatnám az önéletrajz küldözgetés és az állásinterjúra járkálás költségeit?

verzió 5 Éhen halni jobb érthetetlen büszkeségből vagy dolgozni pénzért?

stb.

2012. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rá lennék szorulva és nem lenne kajára pénzem akkor igen. nem vagyok rászorulva szóval nem.
2012. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
kicsit ironikusan fogalmazva: nincs az a pénz...
2012. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sándor G ***** válasza:
80%

Ez a kérdés feltevés valóban nem helytálló.

Olyan ez mint mikor, egy jól tartott vállalkozó megkérdi az utcán élő éhező hajléktalantól, kiásna egy 60cm.mély árkot a kertben, napi 3ezer ft.ért?

Persze hogy elvállalná a szerencsétlen, a vállalkozó meg jót röhögne magában, ő bizony ki sem állna a kocsival ennyi pénzért.

Olya hülye fordított országban élünk, mert Matolcsytól megkérdezték az újságírók ugyan hogy +lehet e élni 47ezerből, mire a válasz, egyszerűen szerényen igenis meg lehet élni.

De a közmunkából élőket, f.h.t. ből élőket sosem kérdezik meg, a tv.ben nem mutatják a nyomorunkat, mert az nem érdekel senkit, vagy legalábbis a döntéshozókat, 200-300-400ezret keresőket biztosan nem, szóval a felső 1milliós réteget, nem is néznem embernek minket.

Úgyhogy ha ha hagyjuk hogy mindig kicsesszenek velünk, lejjebb vigyék a béreket, akkor végünk van, hamarosan éhen dögölhetünk akár.

Olyat is hallottam fentről, valójában ez a cél, hosszútávon egy ilyen kifosztott eladósodott országnak, nincsen szüksége, ennyi 2kezü munkás emberre, munkanélkülire +közmunkásra pláne nincs.

Mert azok foglalkoztatása igencsak sokba kerül, éves szinten 100mlrd.okról beszélhetünk.

2012. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sándor G ***** válasza:
100%

Egyébként nálunk békés me.ben, beindult 2heylen a biotégla

program,de csak papíron dolgozunk ott, mert az egyik gép

a második napon leégett, és azóta áll az egész, agyag sincsen.

Úgyhogy maradt a kaszálás cserjézés, gallyazás, a jelenléti ívben a nevek felett ez áll, biotégla vezénylés.

2012. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én elmennék, de nálunk sajnos még közmunka sincs. Itt aki nem talál véletlenül valami munkát, az éhenhal.
2012. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elmennék, a semminél még ez is több.
2014. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!