Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit ideális elkérnem...

Mennyit ideális elkérnem friss diplomásként pénzügyi munkáért?

Figyelt kérdés
Meg kell adnom a bruttó bérigényemet. Közgazdászként végeztem, és 190 rugóra gondoltam, az nettóban 120 ezer Ft körül mozog. Szerintetek sok?
2012. ápr. 14. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Friss diplomásként sok.
2012. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én nem tudom, én is bizonytalan vagyok ebben


közgázt tanulok én is, most gyakornokként dolgozom, pénzügy számviteles munkám van

és 120 nettót kapok érte


mondjuk én ennél többet várnék el(150 körüli nettót), majd ha lediplomáztam, de ez a munkától is függ

2012. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem sok. Nekem sima érettségivel volt ennyi a kezdő fizetésem pénzügyi munkakörben 6 évvel ezelőtt. Azóta ennek több mint a dupláját kapom kézbe, mivel én is lediplomáztam.
2012. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én friss diplomásként 70-80-at kapok kézhez műszakpótléktól függően, állami szektorban.

Diákmunkáért többet fizettek, de ez van.

2012. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem bruttó 300-at kérj. Aki sokat kér, azon látják, hogy a pénzt szereti és jó eredményekt fog hozni, ha jól megfizetik.
2012. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3:

Azért 2006 óta "kicsit" változott a helyzet a pályakezdők elhelyezkedési esélyeit illetően.

2012. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én 2008ban kerestem érettségivel nettó 150et


de most meg örülök a nettó 120nak is, sok végzett ismerősöm (lediplomázott) már vagy 1 éve nem talál munkát és már ott tart, hogy bármit elvállal, csak legyen végre állása

2012. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nettó 140et kapok,úgy,hogy fél év múlva kapom kézhez a diplomát (közgazdász leszek én is). szerintem bruttó 230 körül kérj. én legalábbis ott kezdeném
2012. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy közgazdász barátnőm nettó 90-et kap, egy másik munkanélküli. Mondjuk ő közalkalmazott, máshol lehet többet fizetnek. Sajnos nekem is közalkalmazottként minimálbér van előírva, ez van.
2012. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!