Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes netre feltölteni az...

Érdemes netre feltölteni az önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Sok álláskereső oldalon van lehetőség az önéletrajz feltöltésére.De nem tudom, érdemes lenne-e megpróbálni?Mennyire biztonságos módszer ez?Ha például olyan oldalra töltjük fel ez önéletrajzot névvel, születési évvel, szinte minden fontos adattal,ahol boldog- boldogtalan láthatja, nem csak a munkáltatók, nos, az bennem nyugtalanító érzéseket kelet.

Vagy csak én aggódom túl a dolgot?

Esetleg van olyan oldal, ahová diszkréten fel lehet tenni egy szép, jól megszerkesztett önéletrajzot , biztonságosan?

Mit javasoltok? Mik a tapasztalataitok? Egyáltalán, van esély rá,hogy így esetleg megkeres egy munkáltató, vagy felesleges időfecsérlés lenne ez is?


2012. ápr. 29. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nem láthatja boldog-boldogtalan az önéletrajzodat az álláskereső portálokon, vagy szerinted miből él a cég, abból, hogy eladja a lehetőségét a munkáltatóknak, hogy keressenek az adatbázisukban
2012. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De van ilyen, hogy bárki láthatja, például ezen az oldalon:


[link]


Pedig nagyon szépen. átláthatóan fel lehetne tölteni az önéletrajzot, csak zavarna, hogy olyanok is láthatják az adataim, akiknek köze sincs hozzá.Hallottam adathalászokról, stb..szóval, lehet, hogy én vagyok paranoiás, de valahogy zavarna..

2012. ápr. 29. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
ember, ne ilyen szarokra töltsd fel az önéletrajzod, hanem a profession.hu-ra, a jobmonitorra, a monsterre, cvonlinera...
2012. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az oneletrajzodban Neved es a korod szerepel ezzel azert onmagaban nehez visszaelni. Max az elerhetosegedre kapsz egy kis spam-et:)


Ha valaki adatokra halaszik, inkabb valasztja valamelyik kozossegi portalt.

2012. ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 30. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.



1.) Ha valami nagyágyu vagy nemzetközi karierrel meg 3 doktorival akkor van saját honlapod, meg közismert publikációid.



2.) Ha egy senki vagy, akkor meg a kutya sem fog éppen utánad kutatni, max az aki le akar húzni.

2012. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.



Valós statisztikák felállításához kellenek nekik az adatok, nem azért hogy filléres spammeket küldjenek az emiljére meg éjjel hívogassáka mobilját.



statisztikákat készítenek arról, hogy adott helyre vonatkozóan miylen képzettségű, életkorú, nemű munkanélküli munkaerő van jelen.



Ez a gazdasági ill befektetési döntéshozatalhoz egy szükséges tényező.


Nyilván nem települ oda egy munkáltató se ahol kannibálok élnek. És oda se ahol mindenki kőgazdag és 5000 forintos órabér alatt fel se kel reggel..

2012. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"2.) Ha egy senki vagy, akkor meg a kutya sem fog éppen utánad kutatni, max az aki le akar húzni.

" érdekes én egy kis senki vagyok és 2 munkámat is úgy szereztem, hogy pont utánam "kutattak" ilyen portálokon ;)

2012. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!