Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Földrajz egyetemre megyek...

Pipe16 kérdése:

Földrajz egyetemre megyek jövőre, és választanom kell majd : a kérdés az hogy melyik a keresettebb munka geológus vag geográfus vagy meteorológus? És hol a legkeresetebbek ezek a szakmák, esetleg hiányszakma, valamint kb. mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés
Engem a felsorolt szakmák közűl mindegyik érdekel,de leginkább a viharok kutatása,valamint az óceánok (óceanográfus)érdekelnek. Gondolkoztam már Amerikán meg minden máson,de Amerika jövője bizonytalan,(nem igazán tudom hogy meddig lesz kőolajuk meg földgázuk igy aztán a gazdaságuk,hát izéé)... Bárki véleményét szivessen fogadom! :)

#legjobb #fizetés #munka #földrajz ágazatok...
2012. máj. 24. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Olyan hogy földrajz egyetem nincs! Istenem... EGyébként,elárulom,egyik se keresett..
2012. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kedves pipe16, inkább ne menj földrajz egyetemre
2012. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
-Igaz... Földrajz egyetem, tényleg nincs. Csak földrajz BSC,MSC stb. képzés, ahogy tetszik. Már voltam meghalgatáson... :). Nos, azt igazából tudom,hogy nem a legkeresetebb szakmák közé tartozik,bár jó helyen/időben jól meg is fizetik. Igazából tapasztalatok érdekelnek,nem diszkrimináló kommentárok - a gyöngébbek kedvéjért. Köszi! :D amúgy meg továbbra is azok az emberek véleménye érdekel,akik jártassak az időjárásban és földtudomány minden zeg-zugában,és esetleg dolgoztak már külföldön. :)
2012. máj. 25. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
NINCS esélyed ezzel elhelyezkedni,erre szeretett volna az előző két hozzászóló rávilágítani. Tapasztalat.Be se iratkozz!
2012. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!