Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon gáz, ha egy 25 éves...

Nagyon gáz, ha egy 25 éves lány, , házal" egyes cégeknél álláskeresés céljából?

Figyelt kérdés
Mit mondjak, és kinek?
2012. jún. 9. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem ciki.

Bemész, megkérdezed, hogy van-e álláslehetőség, elmondod a végzettséged, hagysz ott önéletrajzot és ennyi.

Sok sikert!

2012. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy házal? Bocs, ha hülyének tűnök...

Ha azt jelenti amire gondolok (te keresed fel a cégeket, hogy nem keresnek-e munkaerőt) akkor az szerintem egyáltalán nem gáz. Sőt így jobb még szerintem mint normál álláshirdetésre jelentkezni. Én is legtöbbször ezt csinálom és az esetek többségében bejön. Nem szabad hagyni, hogy elnyomjanak, legyél csak nyugodtan rámenős. A mai világban nem szabad nyuszinak lenni, különben semmit nem kapsz meg amit akarsz. Odamész és "elveszed" amit akarsz, ennyi;)

2012. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%

Szerintem sem cigi , sőőőőt

Legalább teszel is azért , hogy munkát legyen és lehet , hogy sikerül , ki tudja :-)

A többiben csatlakozom az elsőhöz

2012. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Tudod mi a ciki? Hogy egyszer épp a recepción beszélgettünk többen, amikor belibbent egy igencsak fiatalos anyuka, mögötte kullogott a huszonéves lánya. Anyuka előkapott egy önéletrajzot, mondta, hogy szeretné ha a lánya itt dolgozna, beszél angolul és németül meg ide és ide járt főiskolára. Szerencsétlen csaj meg csak állt, mint a kiscsacsi. NA EZ A CIKI.

Aztán felhívta a személyzetis, hogy beszélne a lánnyal, de anyuka közölte, hogy majd ő megbeszéli, mikorra menjen állásinterjúra. Erre a HR-es mondta, hogy kösz, akkor nem.

Szóval nem ciki, menj be határozottan, hagyj ott önéletrajzot, majd egy hét múlva csörögj a személyzetisre, hogy megkapta-e, adna egy lehetőséget a személyes interjúra.

2012. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez az önéletrajz küldözgetés szerintem baromság. Persze egy bizonyos szint felett ez kell, de ha nem egy felsővezetői állást akarsz akkor a legegyszerűbb hogy nyakadba veszed a várost és mindenhova bekopogsz. Ezzel a módszerrel nem egyszer találtam állást és nem is kellett sokáig házalni 2-3 nap alatt találtam.

A lényeg hogy bemész aki épp ott van attól megkérdezed mi a helyzet kell-e ember, ha nem akkor is hagyj ott egy önéletrajzot. Semmi gáz nincs ebben, legalábbis kevésbé gáz így munkát keresni mint otthon ülni meló nélkül.

2012. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 9. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Motiválóak a kommentek, így ezt én is megpróbálom. Interneten próbálgatok, de 1 év távlatából nézve semmi értelme.
2012. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is igy találtam egy tök jó recepciós állást! :)
2012. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!