Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvettek az Audi Hungáriához....

Felvettek az Audi Hungáriához. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Logisztikai vezetőnek vettek fel és szeretném megtudni, hogy a fizetésen kívül milyen juttatásokban lesz részem?

Nagyon örülök neki a barátnőmnek még nem mondtam meg, de remélem változás fog bekövetkezni az életünkben.



2012. jún. 30. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónap még nem esz valami fényes amit főleg a bankszámládon fogsz megtapasztalni, meg persze ha letelik a 3 hónap akkor is kell ott dolgozzál úgy fél évet mire szemmel láthatóan jobban jársz. Persze fogsz kapni pótlékokat egy rakat juttatást szóval nem fogsz egy rosszul keresni. Persze idő kell mire hozzászoksz az ottani munkához és bele lendülsz a lényeg hogy legyél rugalmas és jól tudjál teljesíteni akkor megfogod érezni.
2012. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Talán te is ott dolgozol?

Én olyanokra gondolok, mint pl: szolgálati mobile, szolgálati autó STB.. És miért lesz az első 3 hónap olyan "kemény"

2012. jún. 30. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az akklimatizálódás és próbaidő miatt.
2012. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tényleg felvettek logisztikai vezetőnek? Akkor ha még ott dolgozol, akkor biztos találkoztál a férjemmel, akit nemrég hívtak be, arra a bizonyos próbanapra, ahol teszteket kellett kitölteni, és állítólag a logisztikai vezető is jelen volt. Sajnálom, hogy ezt a módot választottam közlésnek, de hihetetlen, hogy egy ilyen szakmai tehetséget nem vettek fel, és nem szeretném kiírni milyen hiba miatt. Igazából nem is hiba, hanem inkább személyiségjegy, amit két darab feladatból állítottak fel. Bocsáss meg, amiért leírom, de nem bírom magamban tartani, egyszerűen hihetetlen számomra, hogy egy ilyen szakmailag kifogástalan embert nem "kér" az Audi. Akármelyik logisztikai állásban megállná a helyét, igazából már amikor hazaért, és mondta, hogy azért nem vettél fel, mert két feladatból azt szűrték le, hogy nem csapatjátékos, viszont a feladatokat tökéletesen megoldotta, kapásból tudja a válaszokat mindenre, de nem hagyat szóhoz jutni a két darab társát... És ahogy elmondta, a csapatmunkához olyan csapattagok kellenek, akik értenek a témához, de ők meg sem szólaltak, ezért vette magához a szót a férjem. Elmondom, sírva jött haza, életemben nem láttam sírni, pedig 12 éve ismerem. MInden álma az audinál dolgozni, és imádja a munkáját, mégis ilyen hihetetlen okkal dobták ki, holott nála jobb csapatjátékost nem ismerek, az életben és a munkájában is. HOnnan tudom? Mert nap mint nap csapatban dolgozik, és ha nem tenné jól, akkor a főnöke nem féltené annyira, hogy válságlogisztikusnak nevezi, a 20 fős munkatársi közegből ő az, akit bármelyik területre át lehet ültetni, mert mindent megold, megjavít, és minden számot teljesít amellett, hogy szeretik, és ő is szereti ezt. HÁt ha egy ilyen ember nem kell az Audinak, akkor ki. Kérdem én, hogy ott van jelenleg 25 álláshirdetés, amelyben megállná a helyét, emberileg és szakmailag egyaránt, de letiltják 1 évig a jelentkezését mert a két társa nem értett a próbafeladathoz, amit saját maga oldott meg úgy, hogy próbálta segíteni a társait, de ők nem mertek megmukkanni? Sajnálom a kirohanást, és lehet, hogy nem a megfelelő közegben fordultam a nem megfelelő emberhez, de ha egy ilyen ember nem jut be oda, akkor ki? Nagyon bízom benne, hogy hamarosan jön egy telefon, és közlik, hogy megfelelőnek tartják a pozícióra, vagy bármi más pozícióra ott az Audiban, mert még egy ilyen tehetséges és szakmailag hozzáértő, munkáját szerető embert nem találnak. Hozzáteszem, nem mindenki értett egyet azzal, hgoy ő nem odavaló, valószínű aki ezt mondta, az kicsit nagyobb ember ott bent.
2013. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az kétségtelen, hogy ő válaszolt szinte mindenre, de ez a hátrányára is vált. Most őszintén: Ha egy ember megtudná oldani a feladatokat, minek kellenének a többi munkatárs? Ezért kell csapatban dolgozni, ami elengedhetetlen az ilyen munkakör betöltésére, sokkal pozitívabban állnak hozzá az emberek a munkához, ha csapatban dolgoznak és ezáltal a munka moráljuk is jobb lesz. Sajnálom a férjedet, hogy nem felelt meg pedig, tényleg mindent megtett. De lehet, hogy kapni fog egy telefont, hogy jöjjön vissza hozzánk mégis megfelelt. :)
2013. máj. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!