Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Tescoba fogok dolgozni mint...

A Tescoba fogok dolgozni mint pénztáros. Tényleg csak 4 óránként lehet wc-re menni? Készüljek fel Tena Ladyből?

Figyelt kérdés

Most ez komoly?!!! Azt mondták hogy összesen van fél óra szünet, 20 perc ebéd meg 10 perc szünet. De én nagy wc-re járó vagyok, sokszor kell pisilnem (nő vagyok, rövidebb a húgycsövünk, ergó gyakrabban kell vizelni)... Ja és diákmunka még.

22/L



2012. júl. 4. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
nehogymár 4 órát ne bírj ki... én is nő vagyok, de nem 4 óránként járok. ma pl voltam reggel 6kor, meg most. pedig ittam 2 liter vizet, de mivel nem volt időm kimenni, kibírtam. nagylány vagy már, ki kell bírnod.
2012. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát figyelj, típusfüggő, más emberek vagyunk. én nem droid vagyok aki nem sz@rik, nem pisil, nem eszik, nem iszik hanem EMBER. nem bírom ki. előadások közben MINDIG el kell mennem wc-re. (egy előadás az egyetemen 1,5 óra)... ráadásul nyáron sok vizet iszok, így garantáltan bepisilnék ha nem mennék el :)
2012. júl. 4. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Üdvözöllek a munka világában :-)))))

De sok bajod lesz még az életben.

2012. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát.... akkor beadom a felmondást :D megnéztem ma a dm-be a tena lady árát, ami tényleg jó szerintem az 1500 ft körül van. nekem ennyi megaláztatást nem ér meg egy tesco pénztáros munka :D
2012. júl. 4. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
nem hiszem el h nem bírsz ki 4 órát. ennyit egy kisgyerek is kibír... az nem hisztizik ennyit. mit csinálsz, ha olyan munkád lesz h x órán át ki kell bírnod? amúgy én is ember vagyok, csak felnőttem, és vissza tudom tartani :)
2012. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Én kifejezetten törpevízmű vagyok, de 4 óránál gyakrabban még én sem járok pisilni. Ha ennyire sokat jársz, nem ártana kivizsgáltatnod magad, akár cukorbetegség is állhat a háttérben.

Az ügyfélszolgálatos/pénztáros munkakörökre ez sajnos jellemző, ha ez neked gond, menj irodába dolgozni, ott annyit jársz ki, amennyit akarsz.

2012. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Valahogy ki lehet bírni. Én egészségügyben dolgozom, nem tehetem meg, hogy amíg haldoklik a beteg szépen eltűnök a wc-n. Ezek szerint egy többórás műtétet végző sebész munkája is megalázó, mivel nem mehet ki műtét közben pisilni? Vagy egy katonai pilótáé?

Minden munkahelyen ki kell bírni valameddig, még ha saját magadnak dolgozó vállalkozó vagy akkor sem illik kimenni egy többórás tárgyalásról.

2012. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
az meg még durvább, h egy másfél órás előadást sem bírsz ki...
2012. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
A húgycső méretével ez nem függ össze.
2012. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

milyen egyetemre jársz, hogy azt írod a Tescoba...a dm-be...,?

picit légy igényesebb. ha lehet.

:)

2012. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!