Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diák munka Átvágtak?

Kollar1000 kérdése:

Diák munka Átvágtak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17éves vagyok.Nemrég keztem dolgozni,egy rt-nél,nyolc órában.A gondom az hogy a fizetésnél,derült ki,,Hogy a jelenléti iven,8-a fizetés papiron 6órát fizettek! Csunyán át vagyok verve úgy érzem,.Kéne egy kis segiség!!Köszi a normális válaszokat.
2012. aug. 3. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:

bocsi az lemarast!!

én 8órát dolgozta.Minden nap.És csak hat óra van,,a fizu papiron.

2012. aug. 3. 17:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Az h ledolgoztad a 8 órát az nincs papíron? Mármint jelenlétit vagy vmit nem töltöttél ki amikor elkezdted és amikor befejezted?
2012. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de van.csak az a gáz hogy az egyik ami nállam van,azon hat,ora mig a másikon,amit naponta aláirtam azon 8 óra szerepel
2012. aug. 3. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a szerződésen 6 óra van akkor elvileg a 6 óra után rendes fizut kapsz és a többi sztem túlórának számít ki kell h fizessék azt is.

Szólj nekik h naponta 8 órát voltál bent és menj a pénzed után különben más nem fog!

2012. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,,de nincs szerződés!
2012. aug. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!