Jogosan jártak el?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen megkaptam a felmondásomat azonnali hatállyal! Szóban nem indokoltka azt mondták benne van minden a levében.

2012. aug. 17. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet eldönteni, hogy jogos vagy nem. Mi van a levélben? Mi az indok? Próbaidő alatt vagy-e vagy sem??
2012. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor olvasd el, és kiderül.

Próbaidő vagy nem? (Mert ott indokolni sem kell)

Ha nem próbaidő, akkor indoklásnak kell benne lennie, az nem baj, hogy szóban nem mondták el.

Az indoknak igaznak és nyomósnak kell lennie.


Szóval ennyiből mi erre abszolút nem tudunk neked semmit mondani, önmagában azzal, amit leírtál, semmi gond.

2012. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 éve ott doloztam én vettem észre hogy az egyik beteg lába eltörött .Be is írtam rögtön. A nappalos nővéreket is meghalgtták,de nem vallotak semmit .Azt mondták ha vlaki nem válalja fel mind kileszünk rugva.Igazságügyi szakértöt is bevontak hogy az majd megállapítja mikor törött e a csont.
2012. aug. 17. 11:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan is hogy elvitték őket nyaralni az 1 -ik lako majdnem meg fulladt.Azok írásblit kaptak csak
2012. aug. 17. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, mi nem fogunk tudni, és őszintén szólva - szerintem mindenki nevében mondhatom -, hogy nem is akarunk igazságot tenni.

Ha úgy érzed, hogy igazságtalanság történt, azt tanácsolom, fordulj ügyvédhez, és indítsatok akár pert - ha tényleg gáz van a felmondással, akkor ezt simán meg lehet nyerni.

De ne várd, hogy itt mi meg tudjuk neked mondani a frankót úgy, hogy idevetsz nekünk pár sérelmedet, és még a helyzetet sem ismerjük amúgy. Ez nem így megy, komoly jogi megfontolást igényel annak eldöntése, hogy valóban van-e valami alapja a perindításnak.


Egy ügyvédjelölt

2012. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak azt kédeztem jogos e hogy szóban nem indolktak.
2012. aug. 17. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Az jogos, igen. Írásban kell indokolni.
2012. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves ügyvéd jelölt ! Az áll az ortopéd orvos papírján hogy az éjszakás nővér(én) nem hibázott semmiben.Mégis Azonnali hatállyal kirugtak.Szeretném ha ezt megváltoztatnák közös megegyezésre.mi a

véleménye

2012. aug. 17. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!