Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gyűjthetek zsebpénzt...

Hogy gyűjthetek zsebpénzt könnyen és lehetőleg gyorsan?

Figyelt kérdés

Apa nem rég mondta, hogy már magamnak kell gyűjtenem pénzt és magamat kell eltartanom.. Egyébként ugyanúgy ehetek meg ihatok meg minden, csak amit magamnak akarok megvenni azt a saját pénzemből fogom, ők nem fizetnek csak mondjuk focicipő ilyen drágább cuccokra.. De nekem most csak 2500Ft-om van meg van junior kártyám viszont nem nagyon örülnek ha arról veszek ki...Adnak heti 2000FT-ot kb.

HOGY GYŰJTHETEK KÖNNYEN ÉS GYORSAN ZSEBPÉNZT? 14/F



2012. aug. 18. 21:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Munka.

Azon kívül sehogy.

Nem gondolod, hogyha ilyen könnyű lenne pénzt keresni, senki sem dolgozna?

Költői kérdés volt.

2012. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De már mindjárt suli, és munkára meg nem nagyon van időm max annyi hogy apának segítek(gondnoK) ilyen nagyobb dolgoknál.. Mindennap járok fociedzésre úgyhogy nem jöhet szóba most munka... :/:(
2012. aug. 18. 22:01
 3/27 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt és nyáron elmentem dolgozni valamint létezik diákmunka suli közben is. Döntened kell, hogy a sport vagy munka a szabad idődben. Szerintem a kettő együtt is megy de nem lehet sok pénzt keresni sajnos és még sz@r melókat is adnak a legtöbb esetben. Havi 8.000,- Forintot kapsz abból simán megvehetsz egy olcsóbb cipőt ha pár hónapig spórolsz. Amúgy meg az életre nevelnek a szüleid később még hálás leszel nekik. Csodát ne várj, hogy sok pénzed lesz van akinek ennyit se adnak. Ha nem akarsz dolgozni alkudj ki még apádnál heti +500 Ft-ot.
2012. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De ha apumnál dolgozom akkor úgy nekem jobb, segítek akár takarítani stb.. edzésre meg lesz időm, ilyen munka pl: kukakihúzás stb.. megállapodunk egy árban és úgy nekem jó szerintem.. suli időben azért nem szeretnék dolgozni mert utolsó évem általánosban és jó suliba szeretnék menni, olyanba amit néz nagyobb foci csapat is!:)
2012. aug. 18. 22:24
 5/27 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mit kéne pontosan magadnak megvenned amihez sok pénz kell? Mondj valamit most mire kéne neked a leginkább pénz.
2012. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
igazából azért szeretnék, mert most lesz a barátnőmnek a szülinapja nem sokára, meg mindjárt karácsony szinte nagyon hamar elfog menni az a pár hónap érzem, és ajándékokat szeretnék venni, meg mindig jó hogyha van félretett zsebpénzem.. jelenleg egy edzőpólóra gyűjtök és egy sípcsontvédőre..:)
2012. aug. 18. 22:28
 7/27 anonim ***** válasza:

Hát igen a szülők rohadt könnyen dobálóznak ezzel hogy dolgozni kéne, csak azt nem tudom miért nem fogják fel hogy nem azt a világot éljük hogy 6 általánossal elmész napszámba kapálni és keresel...


Azt meg egyenesen hülyeségnek tartom hogy kukakihúzásért meg ilyenekért fizessen, ezeket magadtól kéne megcsinálnod. Önállóságra akar nevelni, de kötelesség tudatra nem?! rohadt érdekes...


Ezt apukád sem gondolhatta komolyan.

2012. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Pedig elég komolyan monndta.. Nem tudom most mihez kezdjek:/
2012. aug. 18. 22:46
 9/27 anonim ***** válasza:

nehogy már 14 évesen heti 2000 ne legyen elég...nem mellesleg nem dolgozhatsz 14 évesen...


barátnő meg persze van...14 évesen gyerek legyél, ne minifelnőtt

2012. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

valahol elkell kezdeni a csajozást... más felnőttnek gyereknek van/volt barátnője 14 évesen....

de nem mindig kapom meg a 2000 ftot......

2012. aug. 18. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!