Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízzak a Rébuszban?

Megbízzak a Rébuszban?

Figyelt kérdés

Valaki nem tudná, egy diák/iskolaszövetkezet.


Jó pár esetet olvastam és hallottam is, hogy (adó)csaláson kapták őket, a diákoknak sokkal kevesebb fizetést adtak, egyszóval lenyúlták a pénzüket, volt akinek nem is küldtek fizetést mert "elfelejtették". Állítólag átcseszik a diákok fejét. Viszont ez az egyetlen diákszövetkezet, ahol találtam most egy nagyon jó munkát ahol lakom, mindig ilyet szerettem volna dolgozni diákmunkaként. Szeptembertől lenne a munka, suli közben hétvégente. Viszont más diákszövetkezeteknél alig ha van munka, van ahol nincs is, és ahol van arra vagy nem vagyok megfelelő (korhatár, különböző feltételek), vagy iszonyat rossz meló. Mit javasoltok? Esetleg van valakinek tapasztalata? Nem szeretném, ha átvágnának...



2012. aug. 31. 21:36
 1/5 anonim válasza:
én most dolgoztam nyáron a rébuszon keresztül és PONTOSAN 10-én megkaptam a fizetésem. nagyon kedves volt a rébuszos csajszi is, nekem nincs még semmi problémám a rébusszal, én a helyedben belevágnék a munkába! :))
2012. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben az országban törvények vannak, te aláírsz egy munkaszerződést, és az alapján köteles mindenki eljárni. Ha valamelyik fél szerződést szeg, akkor bírósági úton lehet követelni a kártérítést.


Ezzel ráérsz foglalkozni akkor, HA nem fizetnek ki, egy régóta működő diákszövetkezettel kapcsolatos pletykák miatt elutasítani a munkát ami tetszene, szerintem hülyeség.

2012. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek általában mende-mondák amik ugye nem igazak, én eddig dolgoztam olyan 5 szövetkezeten keresztül, soha nem volt semmilyen probléma.Régi munkatársaim közül pedig sokan voltak rébuszosak, de nekik sem volt gebasz, szóval vállald el.
2012. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek olyan mende mondák amiket többen tudnak igazolni, köztük én is :)

A legutolsó fizetésemet a mai napig nem láttam, pedig már majdnem 2 hónapja volt...:)) Ha hívom őket akkor megkapom a kollégáim majd visszahívnak cumót :)

2012. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 100 ezres fizetésből (aki nem rébuszon keresztül megy oda úgyanúgy főállásba annyit kap) 70et kapnék meg 3 műszakba főállásba és a bérletet meg majd valamikor fizetnék. Szóval inkább hagytam a p.ba.
2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!