Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Annyira rossz látni hogy más...

Annyira rossz látni hogy más velem egykorú már iylen olyan cégeknél dolgozik, pedig a legtöbbjük vagy nem is ment mesterre vagy még nem fejezte be. IDEGESÍTŐ!?

Figyelt kérdés

én msc tanulok még de van olyan csoporttársam aki már dolgozik cégnél és levelezőn msc-s vagy nem folytatta az msc-t

Tökre bepánikoltam, velem mi lesz hogyan fogok munkát találni, olyan kevésnek érzem magamat! mindehova tárgyalóképes nyelvtudás kell ,én meg mit érek a gagyi középfokkal... jaj annyira félek


2012. szept. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a félés meg az előre bepánikolás helyett kezdd el feltornászni tárgyalóképesre a nyelvtudásodat, és máris javítasz az esélyeiden. Amúgy mit tanulsz pontosan?
2012. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
környezetmérnöknek miskolcon, gondolkodom hogy kéne járni vmilyne nyelviskolába
2012. szept. 10. 19:46
 3/8 hájaaa ***** válasza:
51%
Ezt hívják irigységnek! Ez tipikusan a szomszéd fűje zöldebb effektus. Foglalkozz a saját dolgaiddal és fogadd el hogy nekik most bejött az élet, neked meg még várnod kell.
2012. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nyelvre gyúrj, mert a szakmádban nem biztos, hogy el fogsz tudni helyezkedni. Nekem az egyik ismerősöm végzett nemrég ugyanezen a szakon, és ő azt mondta, hogy kb. 40 ember diplomázott le és csak pár ember tudott elhelyezkedni a szakmában. Azt mondta, hogy az elhelyezkedési esély szinte 0, főleg gyakorlat nélkül.
2012. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom továbbá ennél a kérdésnél az első hosszú választ: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


Szóval ennek fényében döntsd el te, mire szánod az idődet.

2012. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor te eléggé le vagy maradva, ha ez téged idegesít, mert gondolom nincs nagy cégnél semmi tapasztalatod.


Nekem egy tanárom mondta, hogy ne menjek mesterre, inkább dolgozzak, úgyis az számít... Teljesen igaza volt!


Természtesen én 16 évesen elkezdtem dolgozni, tehát az egyetem után már komoly szakmai tapasztalattal rendelkeztem. Bárhova mentem állásinterjúra, minden munkáltató azt nézte, hogy ilyen fiatalon milyen szakmai múlt van mögöttem, és tetszett nekik nagyon. Nagy szerencsémre diákként mindig el tudtam helyezkedni a szakmámban.


Sűrgősen keresgélj, mert jelenleg az számít, mit tudsz a gyakorlatban, van-e referencia!!!

2012. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mind igaz amiket írtok, igen irigy vagyok féltékeny ezt én is belátom, és sajnos tudom hoyg ez nem annyira keresőképes szak hanem csak egy büfészak, és amit a belinkelt kérdésnél olavstam hát az úgy van ahogy leírták, sajnos, én is úgy érzem hoyg nem tudok semmitse mert mindenből tanulunk egy kicsit , és midnehova 2-3 éves szakmai tapasztalat kell nameg a nyelv, de nem tudom hova menjek tovább , csináljak még egy mestert vagy hova menjek:( de az már pénzbe kerül.
2012. szept. 10. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg diák vagy használd ki, hogy elmehetsz jó cégekhez gyakornoki munkára, mégha igyen is kell dolgoznod, meg van a lehetőség, hogy a gyakorlat letelte után maradhatsz. Ha nem is maradhatsz, de legalább be tudod írni az önéletrajzodba.
2012. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!