Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri ezt az új...

Valaki ismeri ezt az új "csodalehetőséget"?

Figyelt kérdés

Sondajro.com?


Ez is valami új piramisjáték lenne?

Bár ide nem kell pénzt befizetni csak kifizetés van. Ami számomra nagyon fura.



2012. szept. 17. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 Fazekas Aranka válasza:
64%
Egy hete regisztráltam és elkezdtem dolgozni,napi négy reklámot kell megnézni,kb 40 perc a válaszadással együtt.Regisztráció után mindjárt jóváírtak 20 eurót,majd naponta 24 eurót,kifizetés állítólag 500 euro elérése után történik.Az előzetes tájékoztatás szerint napi 45 eurot,havi 1350 eurot lehet keresni, a napi maximumot nem értem el egyszer sem , most 172 eurónál tartok,úgy gondolom, ha elérem az 500-at elküldöm a kifizetési kérelmet, ha fizetnek csinálom tovább, ha nem akkor abbahagyom.Én is kíváncsian várom ,hogy mi lesz ebből, új embereket nem szerveztem be,nem kötelező,de ha mégis tudnék az 5 euró/fő + az ő jutalékukból 15%.
2012. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt a részét én is tudom. Viszont ennek a hátterében valami nagy disznóságot sejtek. Mert nincs olyan cég amelyik ilyen reklámok nézegetése címen, meg főleg a semmire több 10 EUR-t fizetgetne. Az ilyenekért pár centet szoktak adni.
2012. szept. 18. 11:33
 3/116 A kérdező kommentje:

Az nem feltűnő hogy ukránok csinálják és nem románok? Bár már az is gyanús, hogy a románok több ezer Ft-ot fizetnek egy ilyenért. Pont a románok ahol még nálunk is szarabb a helyzet. Tipikusan az átverős lenyúlós oldalak szoktak ilyet csinálni.

Az egész oldal 6 napja indult.

2012. szept. 18. 11:56
 4/116 A kérdező kommentje:

Ami viszont egyértelműen adathalászatra utal, hogy a paypal-hoz az email címet kell megadni. A paypal fizetéshez nem kell az email ahhoz egy külön azonosítót kell megadni.

A paypal email egyúttal a belépési azonosító is.

2012. szept. 18. 12:04
 5/116 A kérdező kommentje:
A paypalban tévedtem tényleg az email címet kell megadni.
2012. szept. 18. 13:54
 6/116 A kérdező kommentje:
Amúgy ha román az oldal akkor miért angol, meg francia, meg egyéb nyelvű reklámokat mutogatnak?
2012. szept. 18. 14:02
 7/116 anonim ***** válasza:
83%

"Regisztráció után mindjárt jóváírtak 20 eurót,majd naponta 24 eurót,kifizetés állítólag 500 euro elérése után történik.Az előzetes tájékoztatás szerint napi 45 eurot,havi 1350 eurot lehet keresni"


Ne higgyetek a mesékben... itt ha valaki keres, az az oldal üzemeltetője.


Halkan megkérdezem, szerintetek miből fizeti a 6 napja indult ukrán cég ki a havi 1350 Eurót? Egy kicsit mögé kéne gondolni a dolgoknak... persze mindenki azt csinál szabadidejében, amit akar. Addig se a facebookon tompul az agyatok.. :) De ebből pénzt ne várjatok.

2012. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 A kérdező kommentje:

Előző +1

Én nem is várok. Csak mégis van olyan birka aki ezt elhiszi. Csak azt nem értem, hogy ezt minek üzemeltetik?

2012. szept. 18. 15:59
 9/116 A kérdező kommentje:
Még a videókat sem kell megnézni. Egyszerűen tovább enged, hogyha alul rákattintasz a gombra. Tiszta röhej ez az oldal.
2012. szept. 18. 17:58
 10/116 anonim ***** válasza:
77%
6 napja indult román-ukrán klikkelgetős cég. jól van, ügyesek vagytok. aki ennek bedől, az meg is érdemli.
2012. szept. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!