Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szállodai recepciós munka...

Szállodai recepciós munka mennyire húzós, mennyire nehéz belejönni, illetve mit csinál a szobaasszony és milyen a fizetés ennél a két pozíciónál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszelyes, bar ez fugg a szallo forgalmatol is, es hogy kell-e ejszakai muszakot nyomni. Az otthoni fizukat nem tudom, de van ahol lejattolnak a taxisok, ku.rvak, vagy kozeli ettermek ha oda kuldod a vendegeket, ugy azert eleg jol lehet keresni.
2012. szept. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a szobaasszony mit csinál a mindennapokban? Ellenőrzi a szobalányokat vagy ő is beáll takarítani? Ő intézi a rendeléseket is pl tisztítószerek, stb?
2012. szept. 27. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A párom pár hónapot szobalány volt, de szintén nem otthon, így fogalmam sincs mi a különbség szobalány meg szobaasszony között. Itt housekeeper, meg supervisor van, ő ellenőrzi a szobákat.

Amúgy elég kemény fizikai meló, neki napi 6-7 nagy szobát kellett kitakarítania konyhával, fürdővel, stb, ami néha full disznóol volt, mindezt időre.

2012. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szobaasszony ellenőrzi a szobalányok munkáját,ő tölti fel a hütőket,megirja a számlákat,visszaküldi a szobalányokat ha nem megfelelően takarítottak ki
2012. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szobalány vagy szobaasszony aki a szobákat takarítja. gondnoknő aki ezt ellenőrzi, chief housekeeper vagy executive housekeeper, ő a részlegvezetője, ezek kívül van még diszpécser nagyobb helyeken
2013. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
6-7? De kevés! Egyik barátnőmnek, naponta 17 szobát kell kitakarítania.
2013. szept. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én voltam supervisor HK-n egy 4 csillagos szállodában. Szobalányok munkáját ellenőriztem, minibárt számláztam, mosatási papírokat intéztem, számláztam, minibárat nálunk a szobalányok töltik fel. Egy szobalány akár 20 szobát is kapott,mondjuk akkor abból csak 5 utazó, a többi 15 napi szoba.
2013. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!