Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írnátok tapasztalatokat a...

Írnátok tapasztalatokat a Neobux nevű oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi - mivel nem találtam érthető, részletes leírást róla -, hogy pontosan milyen tevékenységet kell végezni, hogy jövedelemhez jussak, ill. ti mennyi idő alatt, milyen "kemény" munkával, mennyit kerestek vele havonta?


A válaszokat előre is köszönöm.


2012. nov. 5. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

2 részből áll a Neobux. Az egyik, h különböző külföldi honlapokat kell megnyitnod, magyarán reklámot kell nézned. Ezért mindig kapsz pár centet. Minél több cent egy reklám, annál tovább kell nézned. Mondjuk ha 1 centes a reklám, akkor azt 30 másodpercig kell nézned, közben nem kattolhatsz át másik oldalra, mert akkor megáll a számláló, hanem ténylegesen nézned kell.

A másik: Vannak különböző feladatok, amiket teljesíthetsz. Mondok pár példát. Kapsz 1 oldalnyi (5 db) Google Earth-ből kivágott képet, amin a kis piros nyíl egy bizonyos címre mutat. Minden kép felett van egy cím kiírva. Ha a 2 cím megegyezik, akkor bepipálod h oké, egyezik, ha nem, akkor azt h nem egyezik, vagy a 3. variáció h rossz a térkép,olyankor csak annyit nyomsz h rossz a térkép. Ebből ha megcsinálsz 3 oldalt, tehát 15 darab címet, akkor kapsz 3 centet. 1 órát tökölök vele naponta, de 1,5 hét alatt összeszedtem 2500 Ft-ot.

Annyit tudni kell róla, h a feladatok korlátozott számban vannak, tehát van olyan nap is, mint pl ma, h egyáltalán nincs mit csinálni. Ilyenkor várni kell 1-2 napot, amíg újra lesz mit csinálni. De van olyan feladat is, ami sokat fizet, mondjuk 8-9 centet, azok limitáltak, hiába van belőle 7000 db, 25 teljesített lap után nem csinálhatsz abból a fajtából többet.

Ha munkanélküli vagy, és sok a szabadidőd, vagy sulis, akkor el lehet vele kínlódni. Ismerősöm már összeszedett 20 ezret.

A lényeg,h legyen PayPal számlád, mert arra tudod kikérni a pénzt. És csak 8 dollár felett utalnak, szal annyit minimum össze kell szedni. Ha jól emlékszem, minden hét hétfőjén vannak utalások. Persze nem minden héten utalnak neked, csak ha kikéred a pénzt.

2012. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 plantern ***** válasza:
80%

A neobux és az összes ilyen PTC(paid-to-click) oldal a következőképpen működik:


Naponta kapsz néhány reklámot, amit meg kell nézned és ezekért cserébe kapsz pénzt. Mondjuk Józsi reklámozni akarja az eladó fluxuskondenzátorát. Fizet a neobuxnak 100 pénzt, hogy felrakják a hirdetést. Megnézi 50 ember, és mind kapnak 1-1 pénzt fejenként. A maradék 50 pénzt megtartja az oldal.


A legtöbb ilyen oldalon naponta 5-15 reklámot tudsz megnézni. Ha Magyarországról nézed a reklámokat, akkor ilyen 0.001$-t kapsz/reklám. Ami 5-10 reklámnál kb 2 forint. Érdemes egyszerre több ilyen oldalon is fent lenni. Ezzel jó esetben mondjuk havi 5ezer körül tudsz keresni, de az már nagyon jó pénz.


Amiből itt a sok pénz van, az az ajánlások. Ha valakinek te ajánlod az oldalt, akkor az általa megnézett reklámok után is kapsz pénzt. Ha mondjuk 100 ember regisztrál a linkeddel és minden reklámot megnéznek minden nap, akkor ilyen 2forint*30nap*100ember*5oldal=30000pénz körül tudsz keresni egy hónap alatt.


Szóval ezért ajánlja mindenki ezeket az oldalakat orrbaszájba. Csak az a baj, hogy azt nem mondják el, hogy a reklámok nézegetésével nem fogsz tényleges pénzt keresni.


Úgyhogy ha van hozzá gyomrod, akkor jó pénz van benne. Ha sikerül összeszedned 1000 embert, akiket meggyőzöl, hogy két hónapig kattintgassanak neked, akkor van durván egymillió forintod.


Remélem érthető volt és tudtam segíteni.

Ez már csak személyes vélemény, de szerintem nagyon nem éri meg ilyenbe belefogni. Kevés esélyed van, hogy tényleg összejön és undorító dolog, amikor a legkétségbeesettebb álláskeresőket basszák át.

2012. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét válaszadónak. Korábban valahol olvastam, hogy valaki 200 dollár körül keres vele havonta, de ezek szerint ez főleg az ajánlásokból jött össze.

Igazából engem nem riasztana vissza a hálózatépítés, de az tényleg szomorú, hogy nem ígérhetek az embereknek gyakorlatilag semmit.

Ment a zöld kéz!

2012. nov. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!