Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 38 évesen, felsőfokú angol és...

38 évesen, felsőfokú angol és középfokú német nyelvtudással, diplomával (nem piacképes, így nem a szakmában), mennyire nehéz elhelyezkedni nőként?

Figyelt kérdés
13 év munkatapasztalatom van, ebből kb. 4 év manager asszisztensként, a többi nyelvtanárként. Nem tanári állások érdekelnek.
2012. nov. 16. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Én 40 éves nő vagyok. Nincs se diplomám, se nyelvvizsgám. Van egy könyvkötői szakmám, gyakorlattal. Mindig kaptam munkát, sőt amikor úgy döntöttem hogy követem a páromat Angliába, itt kint is kaptam munkát.

Te sokkal előnyösebb helyzetben vagy mint én. Kizártnak tartom hogy ennyi tudást, végzettséget nem tudsz jól kamatozni.

2012. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor menj manager asszisztensnek. Kezdj el pályázni, akkor kiderül, h hány helyre hívnak be..stb.

Nekem 2 ffokúm van az adott nyelvekből,meg mellé egy alapfokúm is, én eddig nem tudtam elhelyezkedni, de van ismerősöm, akinek csak német közepe volt és már dolgozik valahol...

2012. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Manapság még a minimálbéres állásokra is 500- 1000 jelentkező van egy helyre. Gyakorlatilag lehetetlen elhelyezkedni ha "utcáról" pályázol, és nincs ismeretséged.
2012. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi nyelvtudással, simán lehet munkát szerezni...próbálj meg supportos melókat, <--baromi nagy kereslet van rá, jól fizetnek 200 nettó körül, és 2 nyelvtudása szükséges hozzá.íme egy link csak úgy hirtelen : [link]
2012. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok budapesti, de köszi az ötletet. Körül fogok nézni.
2012. nov. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!