Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépész, gépészmérnök állás,...

Gépész, gépészmérnök állás, feladatok stb?

Figyelt kérdés

Újra gondoltam kérdésem..

Arra volnék kíváncsi hogy:

-Mennyi volna egy szakközépiskola? (év)

-Utána lehetne menni egyetemre?

-Egyetemen kapnám meg a gépészmérnöki "papírom"?Ill. oktatást?

-Gyakorlat hányadikba lenne?És hol ha én pest megyei vagyok a suliba lenne vagy elmennénk egy szerelő helységbe vagy hasonlóba?

-Ha elvégeztem egy szakközépet hol és mennyiért lehetne elhelyezkedni?

-Ha a mezőgazdasági-gépészmérnökire mennék és azt elvégezném nem lenne nagy különbség egy "sima" gépészmérnök közt?

-Hova lehetne elhelyezkedni a mezőgazdasági gépészmérnöki egyetem után?És mennyiért?

-És mind ezekben mi volna a feladatom az adott cégnél karbantartás,szerelés,tervezés,vagy ha egy mg. tsz-be kerülnék egy traktoros lenne belőlem?


Tudom hogy sok a kérdés,de aki ennek tanul vagy ebben a szakmában dolgozik kérem írja le véleményeit.



2012. nov. 17. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


A legtöbb kérdésed relatív, honnan tudjuk, hogy egy adott cégnél mi lenne a feladatod? Meg mennyit keresnél? Gyakorlat hányadikban lenne?

Ez minden intézménynél különbözik..

2012. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!