Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandiába felszolgálói...

Hollandiába felszolgálói végzettséggel és gyakorlattal lehet munkát kapni?

Figyelt kérdés

Sajnos hollandul nem igen tudok...de most kezdtem el tanulni azonban angolból társalgási szinten vagyok. Mit gondoltok kint így is lehetne munkát találni pincérként? Persze ott nyelvsuliba is mennék. Van valaki aki tudna valamit mondani valami biztatót?

Köszönöm!



2012. dec. 1. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapcsolattal járó munkakörökben, mint például a felszolgáló, kizárt hogy munkát kapsz holland nyelvtudás nélkül! A hollandiai munkavállalás esetén elvárt a holland nyelv ismerete, egy-két munkakört leszámítva.(informatikai munkáknál elég lehet az angol vagy a mérnökök esetén)
2012. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyet ertek az elottem szoloval. En angolul felso fokon, hollandul meg tarsalgasi szinten beszelek, megis voltam par honapot munkanelkuli :S

Nagyon nehez itt is most munkat talalni.

2012. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!