Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van az életemnek...

Mi értelme van az életemnek munka és pénz nélkül? Ez nekem nem élet, jobb ha elteszem magam láb alól.

Figyelt kérdés

Munkámat elvesztettem 2 hónapja, felvettem 135.000 forint providentet munkám megszűnése után én ökör állat,elkapkodtam, havi 17.000 a törlesztése,de a pénzből természetesen 1 ft-sincs mert 2 hónap alatt haza is kellett adnom belőle,ruházkodtam is,bnőm is, meg egyéb dolgok,és most semmi látszatja.Világ életemben dolgoztam különböző cégeknél ,de most nincs munka,és szociális járadékra vagyok jogosult,ami 22.800 forint...ebből minden hónapban kiadom a providentre a 17.000 forintot,ott marad 7800 ft... ebből meg ugye haza kell adnom szüleimnek,mert ugye velük élünk én is és bnőm is velem van,mert őt anno a szülei ököllel bántalmazták,és végül elmenekült,megelégelte...,azóta velem él.

A lényeg az az, hogy semmim sincs,semmit nem tudok tenni,hibáztam...nem kicsit, nekem ez z élet már nem kell,elegem lett...jobb ha felugrok egy nagyfeszültségű kábelre és egy villanás a szenvedés,legalább nem kapok agyvérzést. 22/F


2012. dec. 5. 13:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Annyit had tegyek hozzá, hogy amikor felvettem a pénzt még egy nap volt a munkámból,és nem tudtam h vége lesz,csak másnap hirtelen jelentette be a főnök.Elírtam, tehát nem a munkám megszűnése után vettem fel az összeget,hanem a munkám 1 nap után megszűnt és előtte való egy nappal vettem fel az összeget... mindegy is.Valaki ha tudna segíteni megköszönném,bár szerintem ez menthetetlen eset.
2012. dec. 5. 13:05
 2/22 anonim válasza:
100%
Fel a fejjel, ez az időszak is elmúlik, csak erőd legyen és kitartásod! Legalább van fedő a fejetek felett és van mit ennetek. Hidd el van ennél rosszabb.
2012. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Egy félév alatt egyenes tudsz jönni, egy év múlva meg már emlékezni sem fogsz erre a gondolatra.


Mindjárt jönnek az okosok, hogy miért vetted fel a hitelt, de barom vagy, stb, rájuk ne hallgass.

2012. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
FYI: ha ugrasz a nagyfesz kábelre, akkor nem fog megrázni.
2012. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Vasútállomásnál kétlem.
2012. dec. 5. 13:57
 6/22 A kérdező kommentje:
"Nincsen biztosabb gyilkosa a reménységnek, mint az, ha a sors szeszélye egy szempillantásra megvillantja előttünk elérhető közelségben azt, amire vágyakoztunk, majd midőn kezünket nyújtanánk érte, elkapja előlünk és elérhetetlen messziségbe rántja."
2012. dec. 5. 14:01
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Tehát kapsz havi 22.800 Ft-ot, amiből 17.000-et be kell fizetned, és így 7800 Ft-od marad havonta. Hm. Nem csoda, hogy nem vesznek fel sehova :P


Amúgy irreálisak az elvárásaid. Az, hogy 2 hónapja kirúgtak, nem csinálsz semmit, de akarsz pénzt adni a szüleidnek, meg a barátnődnek, meg ruhákat vásárolsz, meg "egyéb dolgok"..... Ezek a dolgok a dolgozó emberek kiváltságai.


Tessék összeszedni magad és dolgozni. Mindegy mit.

2012. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hova menjek dolgozni jóember? Vidéki vagyok, egy lepusztult faluban lakom.
2012. dec. 5. 14:20
 9/22 anonim ***** válasza:

Barátnőd nem dolgozik, illene neki is besegítenie, ha nálatok lakik, a rezsi rátok eső részét kifizethetné, ráadásul beláthatná, hogy most nem tudsz rá költeni, vagy ha nem várja el, hogy vegyél neki dolgokat, akkor most ne vegyél, max. szülinap, névnap, karácsony.

Gondolom egész nap az álláshirdetéseket bújod, próbálj ismerősöktől is érdeklődni, tudom, hogy nehéz találni, mert már az érettségi se ér semmit, vagy több éves gyakorlat kell mindenhez, vagy részmunkaidőbe vesznek fel, vagy csak határozott időre. Ezért szar ez az ország, de nagyon! Talán külfölddel is megpróbálkozhatsz!

2012. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Külföld vagy Budapest!És a barátnő is nekiállhatna keresni vmit melót magának!
2012. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!