Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szóltok hozzá? Könyvelőt...

Mit szóltok hozzá? Könyvelőt keres egy multi angol, török, olasz és albán nyelvtudással, természetesen folyékony nyelvtudás

Figyelt kérdés
ÉN vagyok nem normális, aki kiakad ilyeneken?

2012. dec. 14. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül az angol hiányzik b*szki, de kár!
2012. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Miert kell ezen kiakadni? Nyilvan ilyen anyanyelvu uzleti partnereik vannak....
2012. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát még azon hogy kiadkadnál, ha megtudnád milyen fizetést ígérnek ezért a munkáért!
2012. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért nem elegendő az angol, ha nemzetközi ügyfeleid vannak? Még 10 éve elég volt. Magyarországon kibeszél ennyi nyelvet?

A bér gondolom nettó 140eFt. Ha rendelkeznél ennyi nyelvismerettel akkor külföldre mennék, ahol talán többet keresnék egy nyelvvel, mint néggyel.

2012. dec. 14. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is négy nyelven beszélek folyékonyan, bár ezek közül csak az olaszt és az angolt. Egyébként az olasz, török és albán annyira nem állnak földrajzilag távol egymástól, szóval simán találhatnak olyan embert, aki nemzetiségi okokból eleve többnyelvű területen/családban nőtt fel, és ezeket beszéli. Az angol meg manapság a legelterjedtebb tanult idegen nyelv.
2012. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom a bér inkább a nettó 280-hoz van közel
2012. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Török, albán nyelvtudásnál alapból olyan nyelvi pótlékot ad, ami bőven meghaladja a fizut. Ritka nyelveket keresik, és rendesen meg is fizetik.


Tehát jó kis állás lesz az:)

2012. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!