Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek infója az UFS...

Van valakinek infója az UFS Group-ról. Tudom, hogy pénzügyi meg MLM. Ez a része nem is érdekel, de tárgyalások előkészítésére keresnek embert és havi fix-el hirdetik. Igaz lehet vagy ez csak a beetetés része?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok biztosítónál van fix jutaléka egy ideig. Aztán azt vagy vissza kell fizetni vagy nem, hogyha otthagyod őket. Nekem is volt egy ilyen elég rövid pályafutásom, ott nem kellett visszafizetnem. Viszont volt olyan cég is ahol ha egy éven belül felbontod a szerződést akkor vissza kell fizetni ezt az összeget.
2012. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként miért nem tőlük kérdezed meg? Mielőtt aláírod a szerződést úgyis elolvashatod. Akkor meg?
2012. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Pap Éva vagyok az UFS Group Holding Zrt. Hálózatfejlesztési Igazgatója.


Amennyiben bármilyen kérdése van, kérem forduljon hozzám bizalommal.


Amennyiben nem kíván sem alkuszként sem brókerként dolgozni, úgy valóban lehetősége van, akár otthon végezhető, akár tárgyalás előkészítő munkát is végezni.


Természetesen ennek is vannak feltételei, ha kérdése van állok rendelkezésére.


Minden jót: Pap Éva

pap.eva@ufsgroup.hu

2015. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!